Jak zjistím, zda Facebook funguje?

Pokud se pokoušíte vstoupit Facebooka není možné nahrávat nové příspěvky, nebo pokud se objeví chybové zprávy („Žádné připojení k internetu“, „Při nahrávání obrázků došlo k chybě“ …), je možné, že sociální síť nefunguje, takže uvidíme Jak poznám, jestli to funguje? Potvrdit.

Dnes má většina z nás prospěch sociální sítětakže pokaždé, když jeden z nich spadne, mnoho uživatelů přepne na jiné, aby kontaktovali a potvrdili, že Facebook (nebo jiné služby) nefunguje.

Zkontrolujte, zda Facebook pracuje na Twitteru

První krok, konzultovat jinou sociální síť, Například, cvrlikáníJelikož jde o jednu z nejméně degradovaných sociálních sítí a mnoho uživatelů internetu vzneslo stížnosti, když nefunguje web, aplikace nebo platforma, postupujte takto:

  1. Vstupte do této sociální sítě a najděte ikonu lupy vyhledávače (spodní lišta v mobilní aplikaci nebo vpravo nahoře na webu pro počítače):
  1. Vyhledávání „Facebook je uzavřen“ a začnete dostávat zprávy s touto frází:
  1. Pokud se objeví mnoho tweetů stěžujících si na poslední sekundyMůžeme si být jisti, že Facebook má technické potíže a nebude fungovat pro velký počet uživatelů.

Rovněž se doporučuje zkontrolujte naše připojení k internetuAbychom věděli, zda se jedná o problém, pokud pro nás Twitter pracuje při kladení otázky, tento problém již odstraníme.

Webové stránky dostupnosti služeb

Chcete-li zjistit, zda sociální síť nebo web funguje, můžete navštívit Downdetector nebo podobné stránky. počet hlášení problémů zatím na časové ose.

Web: Downdetector

Jak je vidět na obrázku, můžeme zjistit, zda stránka skutečně funguje, v závislosti na počtu stížností na Facebook.

Je třeba poznamenat, že tento web také umožňuje. poradenství různých sociálních sítí a serverůPomůže nám zjistit, zda je problém náš, nebo máme pravdu a Facebook pro nikoho nefunguje.

Všimněte si, že ne vždy klesá globálněTakže pokud jste byli v kontaktu s někým z jiné země a toto funguje správně, je to proto, že to spadlo do vaší oblasti, ale když se podíváme na mapu stránky Downdetector Vidíme, kde k poklesu dochází.

Nesmíme zapomínat, že společnost Mark Zuckerberg Facebook vlastní WhatsApp a Instagram, takže pokud se tento pokles dotkne některého z nich, je také možné, že to ovlivní například Facebook. Instagram.

Protože všechny tyto společnosti sdílejí servery, můžeme vidět poklesy z jiných sociálních sítíProto se na těchto stránkách objevují zprávy.

Proto je Twitter nezávislá sociální síť od Facebooku. docela spolehlivé, pokud jde o tento typ zprávy Kromě toho, že se jedná o síť, kde se obecně hlásí nejmenší pokles.

Bude to pro vás snadné Zjistěte, zda Facebook funguje podle geografických oblastí a kolik stížností v reálném čase existuje a kdykoli můžete čekat na vyřešení incidentu, můžete si vyzkoušet některé z alternativ Facebooku, jako je MeWe.

Jak poznám, že Instagram nefunguje?

Jaký systém používáte, abyste zjistili, zda má Facebook technické potíže a zda v danou chvíli funguje?