Jak vylézt na žebříček GO Fighting League…

Věřte tomu nebo ne, existuje velmi jednoduchý způsob, jak si vylepšit svoji pozici v žebříčku Fighting League v Pokémon Go. Vše, co potřebujete, je spousta volného času a hodně touhy prohrát bitvy. Tentokrát to tedy vysvětlíme špinavý trik Go Fighting League, o kterém nikdo neví.

K dispozici je multiplikátor cen “skrytý“Ve hře Aktivuje se, když ztratíte mnoho her za sebou. Lidé používající tuto metodu “tankery“. Pokud se chcete vyšplhat po žebříčku, je to technika, která vám pomůže se tam dostat.

Jak bez námahy vyšplhat na žebříček Go Fighting League?

MMR ligový boj

Doba “tankování“Znamená to zahájení války pouze s úmyslem prohrát.” To znamená nechat svého soupeře vyhrát. Ale čím více ztratíte, tím vyšší bude vaše odměna v MMR. Pokud nevíte, Matchmaking Rating se nazývá MMR, systém hodnocení, který určuje vaši dovednost ve hře a poté vás spojí s protivníkem s podobnými vlastnostmi jako vy.

Niantic, „hrajte, dokud nevyhrajete“Povzbuzovat lidi, aby dál hráli, i když mají negativní sérii.” Vaše MMR se začne množit poté, co ztratíte několik her za sebou. V současné době je skrytý multiplikátor stále přítomen, i když je to už měsíc, co to uživatel Lollersox nahlásil na Redditu.

Prohrajte 100 bitev v řadě a během hraní budete králem bitev

Když se oddáte ztrátě stovek her za sebou, váš multiplikátor se drasticky zvýší. Díky tomu Hráči Pokemon Go budou moci získat velmi vysokou MMR prohrou. Výhoda je jasná, jakmile získáte MMR skrz střechu, můžete snadno vyhrávat bitvy a dostat se na vrchol během několika bitev.

To není v rozporu se smluvními podmínkami společnosti Niantic, takže to není považováno za nelegální hack. Podobně je to akce, kterou mnoho hráčů dělá v Go Fighting League. Jak jste si představovali Niantic může v této věci podniknout kroky a tento systém eliminovat. z „z“hrajte, dokud nevyhrajete“Když to nejméně čekáš.”

Co o tobě, Můžete prohrát stovky zápasů v Go Fighting League?