Jaké hry Sony přinese na iOS v roce 2018?

Tento týden společnost Sony ujistila, že nebude vydávat více a méně. Pět her pro mobilní zařízení s iOS –A další méně zajímavé systémy– soutěží s Nintendem o kousek neustále se rozvíjejícího světa mobilních her.

Ačkoli dosud neexistuje žádné oficiální datum, vše nasvědčuje tomu, že se tak stane v březnu 2018, v rámci dceřiné společnosti Sony ForwardWorks zaměřené na mobilní divizi. Jejich tituly a obsah ještě nejsou veřejné, ale společnost Sony bude odpovědná za jejich první uvedení v Japonsku. a zbytek asijského kontinentu.

Mohlo by vás zajímat | Super Mario se skrývá ve formátu nálepky do aplikace iOS 10 Messages

Velký zisk na velkém trhu

Sony E3

Japonsko je vlastně hlavním důvodem, proč společnost Sony dělá krok směrem k mobilním hrám.protože v této asijské zemi je platforma výnosnější než ostatní. V současné době většina příjmů společnosti Sony pochází z platformy PlayStation 4, včetně jejích her a příslušenství.

Doporučujeme vám | Top 5 sportovních her pro iPhone a iPad (2016)

Společnost již navíc má PlayStation Vita, mobilní zařízení vydané sama, ale to je téměř výhradně zaměřeno na videohry. takže nepřitahuje pozornost těch, kteří již vlastní špičkový smartphone..

Stále výnosnější platforma

aktualizace pokemon-go-4

Předpokládáme, že naděje společnosti Sony je získat podíl na obrovském trhu, který tvoří mobilní hry.Jedná se o krok, který Nintendo začalo s Pokémon GO před měsíci a očividně stále dostává dostatečnou pozornost veřejnosti, aby bylo ziskové.

Alespoň ve Spojených státech, mobilní hry společně překonávají konzole a počítačové hryněco, čemu by se před lety nikdy nevěřilo.

Mohlo by vás zajímat | 5 nejlepších hororových her pro iPhone a iPad, díky nimž si můžete užít strašidelný čas

SONY iOS

Úsilí společnosti Sony může být trochu za kroky NintendoVydal již několik her a plánuje vydat Super Mario Run pro operační systém iOS. Ale musíte vidět, jak to skončí, protože Sony dříve vládla stolním konzolímZatímco Nintendo bylo králem přenosných konzolí.

Na kterou společnost sázíte? Nechte svou odpověď v komentářích!

Přes | AppleInsider