JAZZ: Trumpova cesta po iPadu, příběh jiného hudebníka

JAZZ: Trumpova cesta po iPadu, příběh jiného hudebníka

Toto je roztomilý příběh Trumpa, jazzového hudebníka, který nám chce vyprávět svá dobrodružství prostřednictvím dobré hudby, krásného prostředí a poutavé hry. Dnes vám představujeme JAZZ: Trumpova cestaOdlišná a rytmická plošinovka pro iPad a iPad 2.

JAZZ: Trumpova cesta iPad

Tento mladý hudebník vášnivý jazzu musí cestovat po legendárním New Orleans přijímat lásku svého milencekrásná lady Coquelicot. Pokud znáte život Louise Armstronga, budete z příběhu mrkat.

Jsme na počátku 20. století a náš přítel musí bojovat proti zlu města a najdi všechny své gangy posílit jazz a zároveň najít svou lásku.

JAZZ: Trumpova cesta je platformová hra pro iPad, a proto ji máme joysticky a virtuální tlačítka zvládnout naši postavu. Budeme také schopni zastavit čas naší trubkou, což je zásadní pro úspěch.

Toto krásné město New Orleans plný nebezpečí: policajti, gangsteři, mobilní platformy, hroty, … k dosažení tohoto cíle budete muset ukázat veškerou svou mazanost a hbitost. Kromě toho můžete své úspěchy sdílet na sociálních sítích, aby o vašich úspěších věděli i vaši přátelé.

Zde je oficiální trailer JAZZ: Trumpova cesta k Apple iPad:

JAZZ: Trumpova cesta iPadem je platforma s ohromující grafikou. skvělá hudba a příběh lásky a dobrodružství. Co víc si přát? Přidejte se k tomuto mladému hudebníkovi, který se snaží dát svou kapelu dohromady.