Je tak snadné naučit pohyb Pokémona …

Máte potíže porazit soupeře Pokémon Masters? Buďte tedy opatrní, protože máme možné řešení, vše je o pohybech vašich Pokémonů. Takže dnes vás to naučíme Jak se naučit nové pohyby v Pokémon Masters.

Nezapomeňte, že je také důležité, aby se váš Pokémon vyvíjel. Přitom se jejich útoky mění a stávají se silnějšími. Uvědomte si to, protože vaše strategie se může změnit kvůli přesunu, který již nemáte.

Jak naučit Pokémona novým pohybem v Pokémon Masters?

Je to vlastně docela jednoduché, ale série předměty, které získáte během historie hry a speciální události. Získat objekty, které není složité získat, ale většinu z nich byste měli mít, protože chtějí dost na to, aby se váš Pokémon naučil nový tah.

Nyní naučte svého Pokémona novým útokem musíte postupovat podle těchto kroků:

  • Jít do první nabídka.
  • Stiskněte, kde je uvedeno Zařízení.
  • Klikněte na možnost, která říká Naučte se hab mov.
  • Vyberte si Pokémona Chceš, abych se naučil nový pohyb.
  • Stiskněte na cestách Chcete, aby se váš Pokémon učil.
  • Schvalujte spotřebované předměty.

Jak se naučit nové pohyby v Pokemon Masters 2

Připraven, tímto způsobem se váš Pokémon naučí nový tah. Něco jiného z vás Doporučujeme, abyste neztratili své věciPodívejte se tedy, které jsou nejlepší hry Pokémon Masters, abyste zjistili, jak lépe investovat své zdroje. Neprovádějte hvězdy, asi 3 hvězdičkové kompilátory jsou vynikajícími spoluhráči a pomáhají vám vyhrát každou bitvu.

Řekni nám Co jste si o tom mysleli, dokázali jste přimět svého Pokémona, aby se naučil nový tah? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích.