JotterPad Writer, nejlepší textový editor pro Android

Když mluvíme o mobilních zařízeních s operačním systémem Android, obvykle říkáme, že zkušenosti každého uživatele jsou často do značné míry určovány aplikacemi, které jim stahujeme. Ale, I když je pravda, že v systému Android existuje mnoho aplikací pro úpravy textu, věříme, že JotterPad Writer je nejlepší ze všech.a stojí za to to samostatně analyzovat.

Vlastně, JotterPad Writer je jednou z nejkompletnějších aplikací pro nahrazování textu na mobilních telefonech, i když na tabletech běží hladce.Jak jsme řekli, pokud mají operační systém Android. Pokud jste velmi kreativní spisovatel, rychle se naučíte bavit JotterPad Writer, protože existuje mnoho možností úprav textu.

JotterPad Writer je definitivní řešení pro všechny uživatele, kteří rádi píší nebo čtou K románům, básním, písním atd. Ti, kteří mají často potíže s hledáním aplikací při přístupu. A pokud chcete psát, je JotterPad Writer opravdu užitečný, protože nám umožňuje vytvářet všechny typy textových dokumentů počínaje čistým a intuitivním rozhraním.

Spisovatel JotterPad pro Android

Základní funkce programu JotterPad Writer

Pokud bychom chtěli zdůraznit nejlepší funkce aplikace JotterPad Writer nebo to, co považujeme za nejdůležitějšíMusíme tedy zmínit anglický slovník pro všechny druhy překladů, integrovanou klávesnici, kombinace kláves pro všechny druhy možností, vyhledávač frází nebo slov a dokonce i čisté rozhraní, kde nás kromě možností nemůže nic rušit. hláskovat naše články.

Jako textový editor pro Android je JotterPad Writer obzvláště skvělý v určitých níže uvedených funkcích: Dovolte nám přidat do textů všechny druhy rámečků a okrajů s syntaktickými i pravopisnými návrhy, přizpůsobitelnými písmy, nočním režimem, aby naše vidění nebylo příliš unavené, synchronizací s naším účtem Dropbox a nedávným příchodem nových FF fontů Monkey Phage, Roman a Ideal Sans.

A samozřejmě není možné zmínit, že JotterPad Writer má také mnoho zajímavých alternativ, pokud jde o sdílení a export všech výsledků, kterých jsme v této aplikaci dosáhli. Tak, Existuje možnost rozdělit soubory v různých formátech, exportovat je do slavného formátu PDF a samozřejmě je později upravit v různých formátech, jako jsou .ftf, HTML, .txt, .doc ,..

A pokud si chcete nainstalovat JotterPad Writer na své mobilní zařízení Android a začít si ho co nejdříve užívat, poslední věcí, kterou musíte udělat, je přejít na odkaz na konci článku.a tam najdete přímé stažení. JotterPad Writer se instaluje jako každá jiná aplikace, takže se nemusíte příliš bát, své první příspěvky vytvoříte nebo upravíte na svém mobilu za pár sekund.

Stáhněte si JotterPad Writer pro Android