Karta 3D XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra zabírá tři sloty

Když si kupujete grafickou kartu, hledáte hlavně něco, co vyhovuje potřebám napájení videoher, které chcete hrát. Jedním z omezujících faktorů při výběru jedné karty před jinou je obvykle cena … ale další věc, na kterou bychom neměli zapomínat, je velikost, kterou tyto karty zabírají … můžeme najít překvapení jako dnes. XFX nová 3D grafická karta, zejména XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra Bude pokrývat tři rozšiřující sloty v našem zařízení a má GPU pracující na frekvencích až 2025 MHz.

Vlastnosti XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra

Společnost XFX vydal 3D kartu Radeon RX 5700 XT THICC III Ultravelmi podobná grafická karta XFX Radeon RX 5700 XT THICC II. Tato nová grafická karta je vybavena působivým chladicím systémem, ale na rozdíl od toho, co jsme viděli na XFX Radeon RX 5700 XT THICC II, má tři ventilátory, ne dva.

Pro budoucí kupující tohoto grafu řekněme, že tento graf zabírá tři sloty.

Příbuzný Vlastnosti grafické karty XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra 3D Komentujte, že pracuje na 2025 MHz a běží na hodinové frekvenci, která je nejen vyšší než doporučená hodnota, ale také na frekvenci 1905 MHz, kterou jsme viděli na grafickém GPU XFX Radeon RX 5700 XT THICC II. už jsme to zmínili.

Toto zvýšení frekvence bylo umožněno vylepšeným chladicím systémem v novém modelu. Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra 3D. Ale nejen to. Vzhledem k tomu, že spotřeba energie roste s rostoucí frekvencí, přichází nový model místo osmi a šesti pinových konektorů, které má deska XFX Radeon RX 5700 XT THICC II, se dvěma osmi pinovými konektory.

Zdroj nezmiňuje cenu karty 3D XFX Radeon RX 5700 XT THICC III Ultra. Na zjištění těchto informací si tedy budeme muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: Videocardz

Zdravím z hloubky bytů.