to je Pokémon Go založený na vaší kreativitě

Když mluvíme o historii videoher, Minecraft byl nepochybně jedním z nejpopulárnějších a tato hra, vyvinutá Mojangem, je již několik let na vrcholu seznamů popularity. Asi před třemi lety nám Niantic představil hru Pokémon Go s rozšířenou realitou, která změnila způsob, jakým většina z nás vidí svět. Pokud vezmeme myšlenku Pokémona a spojíme ji s Mojangy, získáme Minecraft Earth.Nová hra s rozšířenou realitou k oslavě 10 let Minecraftu.

Minecraft Earth je bezpochyby odvážnou sázkou na hry s rozšířenou realitou, kde představivost hráčů bude klíčem k jejich úspěchu. Tato hra odstraní mechaniku, kterou jsme viděli v Pokémon Go a další hry s rozšířenou realitou, jako je Jurský park, a k úspěchu využijí velkou kreativitu vaší komunity.

Minecraft Earth vám umožní stavět v reálném životě

Dokážete si představit, jak bloudíte po svém okolí a najednou uvidíte Eiffelovu věž vedle vašeho domova? S Minecraft Earth se vám každý den může stát to samé a tato hra je založena na něčem podobném původní hře pro jiné platformy: stavět, tvořit a přežít. Tímto způsobem budete moci pomocí mobilního telefonu získávat zdroje, chovat zvířata, přežít proti různým nepřátelům (zombie, plazi, enderman …), ale nejzajímavější ze všech, v rozšířené realitě můžete postavit cokoli chcete.

Nejlepší ze všeho je, že každý hráč Minecraft Earth si může prohlížet výtvory ostatních uživatelů a přitom namířit své telefony na libovolnou oblast. Dlouho jsme si byli vědomi, že představivost a kreativitu internetu nelze najít nikde jinde a tato nová hra s rozšířenou realitou. může být klíčem ke zlepšení těchto dvou aspektůTo bude také diferenciální faktor pro Minecraft Earth.

Víme, že jakmile to vyjde, budou tu někteří uživatelé, zejména ti, kteří se zpočátku věnují „trollování“ svou strukturou, ale možnost stavět cokoli a ostatní uživatelé je mohou vidět, Může to být skvělé pro ty, kteří hledají jiný způsob, jak ukázat svou kreativitu. Kromě toho můžete stavět se svými přáteli v reálném čase a pracovat jako tým. V současné době není k dispozici ke stažení a přichází v létě, ale můžete se předem zaregistrovat a hrát Minecraft Earth mezi prvními.