Kdy bude vydán Call of Duty Mobile Zombie Mode?

Existuje chyba v Call of Duty Mobile? Také my. A úspěch této hry byl šílený: Multiplayer, Battle Royale a brzy slavný Zombie Mode. Takže pokud to chcete vědět Kdy bude vydán režim zombie Call of Duty Mobile a všechny podrobnosti?, čti dál.

Zombie Mode se v těchto hrách stala vlajkovou lodí. Call of Duty Black Ops a Black Ops 2 byly široce přijímány a Activision přinese to nejlepší z těchto her do mobilní verze.

Vše, co potřebujete vědět o režimu Zombie v Call of Duty Mobile

První věc, kterou byste měli vědět, je, že ačkoli neexistuje přesné datum, všechno Zombie Mode bude k dispozici koncem říjnaKdyž je Halloween. Proč ne na začátku, ale na konci? Protože All Against Mode již čeká na vyřízení.

Nyní, jak můžete vidět na videu slavného youtubera AlphaSniper97, Activision již je pracoval v tomto režimu více než 10 měsícůočekává se tedy něco velkého. Zombie Mode by nepřijel sám, protože by měl:

  • Speciální Battle Pass pro tento režim.
  • Speciální mise.
  • Nové mapy.
  • Skiny pro všechny typy zbraní.
  • Maskovací nátěry.
  • Odměny za speciální události.

Nebylo by nerozumné o tom přemýšlet, protože konkurenční hry jako PUBG Mobile nebo Fortnite to už dříve dokázaly. Když jsou nyní dva Battle Passy, ​​přemýšlejte o tom Speciální možnost pouze pro režim Zombie by byla docela logická S vědomím velkého přijetí, které tato modalita v průběhu let měla.

Kolik to může stát? Všechno ukazuje na to, co se přesně stane Stejná cena jako Premium Pass: 7,99 EUR. Proto vás zveme, abyste počkali o něco déle, dokud nebude k dispozici Zombie Mode, abyste zjistili, na kterou kartu Call of Duty Mobile se vloží vaše peníze.

Nebo možná Tajné mise tohoto nového herního režimu jsou již součástí Premium Battle Pass. Bez ohledu na to se od vás očekává, že budete potřebovat Battle Pass k odemčení všech speciálních úspěchů a odměn.

Z této nové modality od Androidphoria Call of Duty Mobile nebude a zůstane speciální halloweenskou akcí. O tomto novém režimu zatím nejsou žádné další informace, proto vás zveme, abyste zjistili, jak změnit svého avatara v Call of Duty Mobile.