Kiosek v hloubce: Nativní aplikace Apple pro iPhone a iPad

IPad může mít mnoho různých použití a jednou z věcí, které máme nejraději, je schopnost číst časopisy nebo komiksy. Nedávno jsme s vámi mluvili o tom, jak číst mangu na tabletu Apple, nyní odcházíme Důkladně analyzujte aplikaci Kiosk pro iPhone a iPad.

kiosek-pozadí-iphone-ipad-1Aplikace funguje perfektně na tabletu nebo mobilním telefonu Apple, ale určitě si toho užijete mnohem víc než iPad. Poslední dva smartphony bychom neměli odkládat u Apple, iPhone 6 a 6 Plus mají dostatečně velké obrazovky pro čtení digitálního vysílání v nich. Zatímco mnoho lidí to chce odložit a neví jak, naši přátelé v Applesencia nám dali trik, jak to smazat, nenechte si to ujít!

Jak to funguje?

Pokud vstoupíte do aplikace, uvidíte, že je prázdná a nebudete mít žádné příspěvky ke čtení, dokud nevstoupíte do obchodu Apple. Z přímého přístupu do obchodu, který vlastníte v rámci aplikace, můžete vstoupit do novin Apple a vybrat si svůj oblíbený časopis nebo noviny.. Každá z publikací, které najdete, je nezávislá a je nabízena ve formě aplikací.

Musíte si stáhnout aplikaci, kterou si chcete začít užívat. Všechny aplikace jsou zdarma a 100% bezplatné vysílání k dispoziciOstatní budou vyžadovat měsíční platbu za předplatné. Každá aplikace, kterou si stáhnete, zabírá místo ve vaší knihovně, ze které můžete přidávat již publikovaná vydání. Velmi snadné použití, musíte si být vědomi hodnoty každého příspěvku, abyste se později nebáli.

stánek na pozadí-iphone-ipad-3

rozhraní

Správa aplikace kiosku je velmi jednoduchá. Publikace, které si stáhnete, jsou na policích a máte k nim přístup kdykoli chcete. Jelikož se jedná o samostatné aplikace, ne všechny musí mít stejnou konfiguraci předplatnéhoPro každou můžete mít požadovaná čísla. Na domovskou stránku svého kiosku se můžete kdykoli vrátit, protože každá aplikace má toto tlačítko „domovská stránka“.

kiosek-pozadí-iphone-ipad-4

Jaké typy příspěvků najdu?

V aplikaci Kiosk pro iPhone a iPad najdete všechny typy časopisů a digitálních novin. Motor, aktuální dění, sport, trendy, nespočet publikací v kiosku. Kromě psaného obsahu nebo obrázků, které jsou běžné pro tištěný časopis, má mnoho publikací Apple Newsstand zabudovaná videa a přístup k internetu, které odkazují na externí obsah, čímž do publikace přidávají další informace. Vzhledem k tomu, že jsme se už někdy setkali s více než jednou, doporučujeme vám časopis, se kterým byste měli začít v aplikaci Newsstand na svém iPhonu nebo iPadu:

  • Unbreak Jedná se o 100% bezplatnou publikaci od jejího vzniku a jak název napovídá, umožňuje vám udělat si přestávku ve svém každodenním životě a užít si obsah jejích skvělých spolupracovníků. Měli jsme štěstí, že jsme dostali číslo 1 dolů.
  • MacToday připraveni vás upozornit na vše, co se týká nových technologií, internetu, aplikací a mnohem více. Multimediální obsah tohoto časopisu je do něj dokonale integrován. Ve svém prosincovém čísle pohovořili s ředitelem Nubeox Jesúsem Morenem.
  • Nejlepší PadelTento časopis obsahuje několik prezentací pro milovníky veslování. Je třeba říci, že se v Apple Newsstand řadí na 1. místo jako nejlepší časopis ve své kategorii. Zadali jsme číslo 5 a moc se nám to líbilo.
  • Chtěli byste prozkoumat Madrid? V časopise L’Almendra Najdete zde vše, co souvisí s hlavním městem, bary, zábavou, kulturou a mnohem více. Poslední číslo, které jsme četli, bylo seskupeno od prosince do února.
  • Nakonec vás chceme naučit Évoque, Časopis zaměřený na mužské pohlaví a vše, co se kolem něj točí. Podívejte se, jestli je dost mužů na stažení tohoto časopisu.

Konečný výsledek

Digitální časopisy nebyly v digitálním prostředí příliš úspěšné. Zatímco některé tiskové publikace mají velký počet předplatitelů, digitální svět nemůže říkat totéž. Může být bezplatné příspěvky jsou úspěšnější, pokud nabízejí skvělý obsahale placení to nedělají dobře. Jsou podobné papírovým protějškům a dostatečně nesnižují jejich ceny. Normálně nás nepřesvědčují, abychom platili za něco, co nemůžeme cítit a co zítra ztratíme. Chceme Analyzujte Kiosk, nativní aplikaci Apple pro iPhone a iPadNyní nám zbývá jen říct, jaké jsou vaše oblíbené publikace. Dejte nám nějakou radu!