Kitsune RGB V2, nová herní židle Newskill s RGB osvětlením

Společnost Nová dovednost Uvádí na trh novou verzi jedné z nejtypičtějších židlí na trhu a tentokrát věnovanou osvětlení RGB, která vám poskytne další bod, díky kterému si ji zamilujete. O novém Newskill Kitsune RGB V2.

Newskill Kitsune RGB V2Kitsune RGB V2, herní židle, která sází na LED světla

Kitsune RGB V2, sázková herní židle Newskill s LED osvětlením

Nový design Kitsune RGB V2 od společnosti Newskill Nelze říci, že se hodně změnilo od toho, co bylo navrženo v předchozím modelu. Na této židli můžete v zásadě vidět stejné čáry. Newskill Kitsune originál.

Mezi jeho vlastnosti Kitsune RGB V2 Najdeme hlavně nový systém LED osvětlení. Systém osvětlení, který lze zcela přizpůsobit a který si můžeme přizpůsobit podle svých představ díky ovládacímu prvku, který obsahuje. Pro napájení tohoto systému budeme mít možnost připojit židli k powerbanku, který lze vzadu schovat do kapsy.

Další aspekt Nová dovednost Snažit se vyniknout je pohodlí. V tomto bodě poznamenejte, že židle podporuje až 150 kg a lze ji sklopit až o 180 °. Jeho konstrukce je pevná, vyrobená z oceli, plastu a kryt ze syntetické kůže nebo umělé kůže.

Osobně bychom chtěli, aby krční polštář měl trochu tradičnější design. Kromě toho můžeme uvést několik negativních bodů.

Nepochybně mezi pozitivními body Cena Newskill Kitsune RGB V2Protože je k dispozici za cenu kolem 200 eur. Absolutně 199,95 Euro. Pokud uvažujete o výměně počítačové židle v počítači, může to být dobrá volba, jak se letos o Vánocích hýčkat.

Zdroj: Sillasparapc.com

Zdravím z hloubky bytů.