Kolik si celebrity účtují na Instagramu?

Milion eur na sdílení na Instagramu? Mnozí by odpověděli napodobeninou „Sklapni a získej moje peníze“, ale pravda není taková, že každý má takové štěstí. Kolik si celebrity účtují na Instagramu? Je to jedna z nejčastěji se opakujících otázek od doby, kdy se sociální síť začala zajímat.

Zeptat se, kolik je účtováno YouTuberům, Působivé a slavné na Instagramu. Ale ano, záleží to na dopadu vašeho profilu na Instagram, za příspěvek si můžete účtovat spoustu peněz.

Můžete používat Facebook Messenger bez profilu na Facebooku?

Proslulý zveřejňováním čísel na Instagramu a

  1. Kylie Jenner: instagramová královna je v současné době nejmladší z Kardashianů, kteří se nedávno stali matkou. Tato dívka obchoduje se svými krmivy výše, protože dosáhnout milionu dolarů pro jeden příspěvek.

Obrázek - Kolik si celebrity účtují na Instagramu?

Váš profil je správný Má více než 100 milionů sledujícíchProto je účinek velmi vysoký a přínos pro značky je ještě vyšší. Tato dívka a celá její rodina jsou takoví zrůdy.

Anketa Ikera Casillasa o tom, zda dosáhl Měsíce, se šíří na Twitteru

Na tomto seznamu celebrit najdeme další související osobnosti ze světa hudby jako:

  1. Selena Gomez: Tento mladý umělec vydělá neuvěřitelných 800 000 $ za příspěvek, který nahraje na Instagram.
  1. Justin Bieber: Viděli jsme, jak roste a vyvíjí se jako mezinárodní hudební umělec, takže není překvapením, že jeho počet dosahuje 630 000 $ za stream.
  2. Beyoncé: Diva, která proměňuje každou píseň, kterou vytvoří, na magii a dělá z ní zisk do posledního centu. Tento známý zpěvák poplatek za každý příspěvek na Instagramu 700 000 $, mnohem více než Justin a další celebrity.

Obrázek - Kolik si celebrity účtují na Instagramu?

Když změníme třetí a podíváme se na fotbalovou scénu, najdeme 3 slavné a nádherné míče, které přidávají několik zlatých míčků a další ocenění a ctnosti pro jejich brilantní kariéru:

  1. Cristiano Ronaldo: Tento fotbalista, který se nedávno upsal Juventusu, účtuje v průměru 750 000 $ za příspěvek na Instagramu.
  2. Messi: Argentina je jedním z nejméně zpoplatněných (na tomto seznamu) za příspěvek, protože účtuje v průměru 500 000 USD.
  3. Neymar: Kvůli prostému zveřejnění fotografie na Instagramu tento fotbalista požaduje 600 000 dolarů.

Virová parodie na Twitteru „Neuvidíte ho v televizi, protože není youtuber nebo fotbalista“

Hudba a sport stranou, pojďme na velkou obrazovku. Zde je místo pro jednoho z nejslavnějších hollywoodských herců a v poslední době to bylo tělo memů:

  1. Skála: obviněn z tohoto herce 650 000 dolarů na zveřejnění fotografie Na Instagramu.

A právě toto turné uzavíráme. Kardashianova rodina. Kupodivu Kylie všechny překonala:

  1. Kim Kardashian: Bez ohledu na image známé rodiny Kardashianů získává v průměru 720 000 $ za příspěvek na Instagramu.
  2. Kendall Jenner: Tento mladý model získá v průměru 500 000 $ za nahrání příspěvku na Instagram.

Dejte si pozor na škodlivý Facebook Messenger vydávající karty iPhone X a H&M

Co si myslíte o těchto číslech? Vidíte dobře, že dostáváte zaplaceno za něco tak jednoduchého, jako je zveřejnění fotografie na sociální síti? Kolik si myslíte, že si účtují jiné celebrity?

Přes: Hopper