Samsung Galaxy A20e tasarımı ve özellikleri

Kompaktní verze Galaxy A20 Samsung Galaxy A20e

Design a funkce Samsung Galaxy A20e

Zdá se, že Samsung věnuje pozornost novým „e“ verzím mobilních telefonů uvedeným v jeho katalogu. Viděli jsme, že nabízejí Samsung Galaxy S10e, což je kompaktní verze vlajkové lodi značky dříve. Nyní Totéž udělali se Samsung Galaxy A20emobilní telefon střední třídy, který bude levnější než jeho hlavní verze.

V této variantě A20 je třeba zvážit několik zajímavých změn a vysvětlíme je níže.

Samsung Galaxy A20e

Všechny funkce Samsung Glaxy A20e

Pravdou je, že Samsung Galaxy A20e nemá to velký rozdíl ve srovnání s hlavní verzí. Jsou designově úplně stejné, mají pouze různé velikosti a menší obrazovku.

vlastnosti

Samsung Glaxy A20e

Rozměry 147,2 x 69,5 x 8,3 mm
obrazovka 5,8 palcový HD + TFT displej se zářezem Infinity-V
Procesor Samsung Okta-jádro Exynos 7884
Úložiště dat 3 GB
Úložný prostor 32 GB
Zadní kamera 13 MP f / 1,9 + 5 MP f / 2.2
Přední kamera 8 MP f / 2,0
Spojení 4G, dvoupásmové AC WiFi, Bluetooth 5.0, mini jack, USB-C
baterie 3 000 mAh 15 W s rychlým nabíjením
OS Android 9 Pie S jedním uživatelským rozhraním

Chytrý telefon poskytuje vynikající výkonje ideální pro každodenní činnosti, protože jeho funkce jsou dostatečně dobré, aby splňovaly všechny potřeby uživatele.

Po konstrukční stránce je totožný se Samsung Galaxy A20. Stále má čtečku otisků prstů na zadní straně a Duální fotoaparát stejné kvality. Je to stejné díky 5,8palcovému displeji Infinity-V na přední straně, ale menšímu než A20.

Ačkoli Samsung Galaxy A20e je o 1 000 mAh nižší než A20Má 15 W rychlé nabíjení, což je výhoda umožňující 100% nabití v rekordním čase.

Stojí Galaxy A20e za to?

samsung galaxy a20e stojí za to

Galaxy A20e je kompaktní verze základního modelu, i když mezi těmito telefony není mnoho věcí, které by bylo možné změnit. Jak jsme viděli dříve, rozdíly jsou v baterii, rozměrech a displejích. To znamená, že A20e má stejný výkon jako A20. Exynos 7884 s 3 GB RAMdost na spuštění mnoha aplikací a her.

Jedna věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je, že fotoaparát si i nadále udržuje svoji kvalitu zepředu i zezadu. To z něj dělá ohromující telefon, protože budeme dělat kompromisy ohledně baterie a velikosti. nejlevnější cenato není špatný nápad.

Jaká je cena Galaxy A20e?

Je to jedna z otázek, které jsme si zatím kladli nejvíce. nemáme cenu tohoto terminálu. Oficiální datum vydání Galaxy A20e také neexistuje, ale všechny informace sdílíme, jakmile je budeme mít.

Koupili byste si Samsung Galaxy A20e?