Elephone U Pro teklifi

Kupte si mobilní telefon se zakřivenou obrazovkou a 128 GB …

Nabídka Elephone U Pro

Nesníte, tato nabídka je skutečná. Po chvíli na trhu je Elephone U Pro ve vzduchu nabídka pouze za 195 € Ve své nejvýkonnější verzi se 128 GB úložiště a 6 GB RAM. Sleva více než 150 €!

Mobilní telefon zakřivený AMOLED displej a velmi výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 660, který bez problémů zvládne jakoukoli aplikaci nebo hru. Pocket je v prodeji po omezenou dobu, pokud chcete svoji, neztrácejte tuto nabídku, protože za tuto cenu nic takového nenajdete.

Zadní Elephone U Pro

Co je v Elephone U Pro?

Kromě toho, že nás najdete s dobrým designem a velmi pohodlným, přichází s velmi dobrými vlastnostmi:

  • Zakřivená obrazovka 5,99 palce Full HD + AMOLED.
  • 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz dokáže provozovat všechny druhy aplikací a her.
  • 6 GB RAM a 128 GB úložištěLze jej rozšířit pomocí microSD.
  • Duální zadní kamery 13 MP + 13 MP Pořizuje velmi krásné fotografie díky technologii ArcSoft. Umožňuje také fotografie s efektem bokeh v režimu na výšku a integruje noční režim.
  • 8 MP přední fotoaparát.
  • baterie 3550 mAh S funkcí Quick Charge 3.0 a také s bezdrátovým nabíjením.

To vše s velmi dobrým připojením: USB C, dvoupásmové AC WiFi, GPS, NFC, zadní čtečka otisků prstů a Bluetooth 5. Španělština a Dual SIM 4G Kompatibilní se všemi pásky, které používáme ve Španělsku.

Stojí tento smartphone za to?

Koupit Elephone U Pro

Nepochybně kromě toho, že jakýmkoli způsobem váhá a má 128 GB potěšení ze skladování NFC pro mobilní platby něco, co mnoho levných mobilních telefonů nemá. Pokud chcete svůj, můžete ho získat z tohoto důvěryhodného obchodu, který jej podporuje. Paypal.

Pořizujte dobré obrázky, používejte mnoho aplikací, ukládejte mnoho souborů, sledujte Netflix atd. Ideální pro ty, kteří to chtějí. Výkonný mobilní telefon, který neublíží vaší kapse.