Samsung Galaxy A90 özellikleri

Samsung Galaxy A90: unikly jeho údajné specifikace

Specifikace Samsung Galaxy A90

Jihokorejská společnost Samsung Galaxy S10, která již uvedla na trh nejdůležitější mobilní telefony, si při výrobě nových terminálů odpočine ani den. Díky některým dnes zveřejněným únikům Byly známy takzvané specifikace Galaxy A90Kromě terminálu s novým procesorem Snapdragon vyniká také velká obrazovka.

Pokud si pamatujeme, úniky ve specifikacích tohoto terminálu se očekávaly před několika dny. Samsung Galaxy A90 bude vydán příští týden. Nebyly však zveřejněny všechny funkce tohoto telefonu a byly zaznamenány pouze extrémně důležité údaje, které určitě budeme vědět příští týden.

Vlastnosti nového Galaxy A90

vlastnosti

Galaxy A90

Rozměry a hmotnost 76,5 x 165,0 x 9,0 mm. A 219 gramů hmotnosti.
obrazovka OLED displej 6,7 palce S rozlišením Full-HD +.
Procesor Qualcomm Snapdragon 7150.
Úložiště dat
Úložný prostor
Zadní kamera Trojité zatáčky 48 mpx, 8 mpx a poslední s technologií TOF.
Přední kamera Trojité zatáčky 48 mpx, 8 mpx a poslední s technologií TOF.
Konektivita a doplňky
baterie 3 700 mAh S podporou rychlého nabíjení 25 wattů.
OS

Na první pohled a když vidíme tyto filtrované vlastnosti, Zahrnutí nového Snapdragonu 7150 od společnosti Qualcomm to je fakt. Tento procesor poskytne tomuto mobilnímu telefonu značný výpočetní výkon, ale v současné době nevíme, jakou rychlostí jeho jádra poběží.

Dalším vrcholem tohoto nového mobilního telefonu Samsung je displej.. Je překvapivé, že má OLED panel, který mu umožňuje nabídnout rozlišení Full-HD + a velikost 6,7 palce. I když to není vše, ale také Bude vybaven technologií odlévání zvuku. Je to funkce Umožňuje eliminovat potřebu předních reproduktorů při hledání.

Fotoaparáty, důraz

Fotoaparáty Samsung Galaxy A90

Samsung vypadá velmi jasně v tom, co jejich zákazníci hledají, protože je vybavil více než zajímavými fotoaparáty na všech mobilních telefonech, které kdy nabídl, a plánuje je nabídnout do konce roku.

V tomto koncovém případě lze u filtru pozorovat trojnásobek Konečná otočná zadní kamera s 48 megapixely, 8 megapixely a technologií Time of Flight. Ale to není vše a také tyto tři kamery lze otáčet tak, aby je uživatel mohl použít jako přední kameru pro pořizování selfie nebo videohovory.

Datum vydání a cena

Uváděcí cena Galaxy A90

V současné době jsou tyto informace zcela neznámé. Jediná známá věc je to Samsung má událost naplánovanou na 10. dubnaJe jasné, že by mělo být oznámeno několik telefonů řady Galaxy A, včetně A90.