Kurz je na Autonomní univerzitě v Madridu působivý

Být influencer může být nyní profesí budoucnosti. Štěstí, talent a vystupování, které byly dosud trochu náhodné, nyní mohou být něčím jiným, co lze přidat do našeho oficiálního životopisu.

Ne, neděláme si legraci. Opravdu bude Univerzitní kurz, aby se naučil být působivý. Tento kurz bude vyučován na Autonomous University of Madrid a jeho přednášky mohou být online nebo osobně.

10 účtů s největším počtem sledujících na Instagramu

Mami, chci být působivá

Obrázek - Kurz na Autonomní univerzitě v Madridu bude působivý

Móda být youtuberem vypadá vyhynulý a teď každý chce být ovlivňovatelem Vzhledem k číslům někteří z nich zadali zveřejněním pouze jedné fotografie na svých sociálních sítích.

Zní to šíleně, ale pokud dostanete životopis od příštího roku a přečtete si ho: „Ovlivněno Autonomní univerzitou v Madridu“, Nechybíš mi. Abychom vás udělali působivým, poskytneme vám několik informací o tomto univerzitním kurzu:

  1. Podnikatel Manel Torrents byl ten, kdo měl představu, že se to nyní stane skutečností.
  2. Čestnou ředitelkou kurzu se stala Agatha Ruiz de la Prada.
  3. Přijímáni jsou pouze neuniverzitní studenti starší 18 let, vysokoškolští a postgraduální studenti univerzity, absolventi a absolventi libovolného předmětu.
  4. Třídy tváří v tvář na Autonomous University of Madrid.
  5. Studenti, kteří absolvují kurz, aby se prostřednictvím Virtuální učebny stali ovlivňovatelem, titul nezískají.
  6. Kurzy budou vyučovat profesoři Autonomní univerzity v Madridu i známí odborníci v oboru.
  7. Tento univerzitní kurz bude sestávat z 20 kreditů ECTS a bude mít přibližně 160 hodin výuky.
  8. Budou zde témata jako psychologie módy, komunikace a kreativita.
  9. Kurz začíná 19. října a končí 11. dubna 2019.
  10. Kurz bude působivý, pondělí až středa od 17:30 do 20:30.

Skutečné a celé jméno tohoto univerzitního kurzu: Intelligence Influencers: Fashion and Beauty. Zde bude trh módy a krásy studován, analyzován a zkoumán.

Fotbalová branka důkladně připravit ovlivňující členy nové generace Vyvarujte se špatných postupů, které brání důvěře mezi značkou a jejím cílem.

Jordi ENP a Mia Khalifa se stanou virálními na WhatsApp a Twitteru jako vědci

úpadek tradičního marketingu otevírá to dveře novým technikám. ovlivňování vládců. To znamená, že lidé, kteří pohybují velkou masou a dokáží na ně zapůsobit, aby si koupili konkrétní produkt.

Obrázek - Kurz na Autonomní univerzitě v Madridu bude působivý

Tento kurz by měl být Autonomní univerzita v Madridu být někým úspěšný ovlivňovatel Je to již fakt a začíná příští říjen, ale registrace budou přijaty až na konci srpna.

Instagram a Facebook přidávají počítadlo a denní časový limit, který používáme

Co si myslíte o jeho působivém jevu? Chcete se kurzu zúčastnit? Vidíte, že ti, kdo to dělají na internetu, titul nezískají? Co si myslíte o možnosti stát se ovlivňovatelem univerzity?