Legendy pro všechny Android hned za rohem

Známe vaši existenci Asphalt 9: Legends. Chystá se vydání jedné z nejdůležitějších her pro Android s obnovenou hratelností, grafikou a technickými detaily. Nová auta, obvody, značky a mody nás nechají v jedné z nejlepších automobilových her, které v Androidu můžeme vidět. Asphalt není zaměřen na realistickou hruale nabízí nám velmi zajímavou hratelnost a grafiku pro všechny milovníky automobilů. Špatnou zprávou jsou vaše poslední splátky Nelze přehrávat bez připojení Něco, co se s tímto posledním přechodem na internet nezmění.

Může se to zdát irelevantní, ale v zemích s velmi špatným připojením nebo bez pevných sazeb GB může být velmi drahé nebo téměř nemožné hrát Asphalt nebo jakoukoli jinou hru s připojením k internetu. Ačkoli Asphalt 9: Legends Pokud máte režim pro jednoho hráče, budete ke hraní potřebovat neustálé připojení.


V konkurenci s Xiaomi Mi 8 SE bude na podzim představen nový smartphone Nokia se Snapdragon 710.


Asphalt 9: Legends bude oficiálně představen na E3

JE E3 být karamel a Gameloft na nás čeká překvapení Asfalt 9. Tato hra bude na akci oficiálně představena. kde můžete hrát a dozvědět se o tom více podrobností. Taky, Oficiální datum stažení z Google Play. Nevíme, jestli to bude v den události, nebo týdny později, i když si nemyslíme, že to bude trvat příliš dlouho, než to přijde, protože sledujeme videa o hře měsíce a mělo by jich být víc než vývoj.

V současné době společnost Gameloft oznámila, že se můžete přihlásit k odběru zpravodaje a dozvědět se o všech změnách a novinkách, které byly ve hře provedeny. Doufáme, že v den uskutečnění prezentace na E3 společnost pošle hromadný e-mail obsahující informace, které nám chybí: Datum zveřejnění na Google Play.

Asphalt 9: Legends Vraťte se na asfaltové závody a přestaňte zkoušet dodávky jako Xtreme nebo poslední, kterou jsme viděli v závodech na půl míle. Zdá se, že se objevují nové obchody se značkami, nové triky a spousta obsahu. Bude to zdarma, ale jako vždy můžeme platit za vylepšení nebo speciální balíčky automobilů.


Všechny další telefony Xiaomi mohou být vybaveny technologií NFC


Zdroj | Záhlaví Androidu