Thermaltake uvádí na trh DDR4 WaterRam RGB Liquid Cooling 3600MHz 32GB paměť

ThermaltakeDnes jedna z předních značek v oboru DIY PC produktů od chladicích systémů po napájecí zdroje Paměť DDR4 Thermaltake WaterRam RGB pro kapalné chlazení 3600 MHz 32 GBVedle WaterRam RGB 3200 MHz 32 GB a 16 GBje již na trhu k dispozici.

Toto je první obousměrná chladicí paměť DDR4 na světě, která nabízí maximální flexibilitu možností chlazení. Uživatelé si mohou vybrat mezi kapalinovým chlazením nebo konvekčním odvodem tepla, zatímco si užívají osvětlovací systém RGB (16,8 M až 12 super jasných adresovatelných LED).

WaterRam RGB, vyrobený z nejkvalitnějších komponentů a podle nejvyšších standardů, nabízí vynikající herní výkon s ohromujícími světelnými efekty RGB pro snadnou synchronizaci s 5V základními deskami. ASUS, GIGABAYT, M: ANO Y AsRock Chcete-li maximalizovat svůj ekosystém RGB.

Dostupnost, záruka, kompatibilita a ceny

Kapalná chladicí paměť Thermaltake WaterRam RGB je nyní k dispozici ke koupi.

Kapalinou chlazená paměť Thermaltake WaterRam RGB je chráněna omezenou doživotní zárukou RAM, dvouletou zárukou waterblock a celosvětovou technickou podporou a sítí zákaznických služeb společnosti Thermaltake. .

Příbuzný Cena kapalné chladicí paměti Thermaltake WaterRam RGB 32 GB RAM paměti 469 $, asi 420 eur, podle směnného kurzu.

Můžete navštívit oficiální stránku, kde najdete další podrobnosti o kapalné chladicí paměti Thermaltake WaterRam RGB.

Kde koupit WaterRam 3600MHz 32GB

Zdravím z hloubky bytů.