LEGO Tower je nyní k dispozici ke stažení na Google Play

LEGO Stala se jednou ze společností, která se dokáže přizpůsobit všem druhům odvětví. Slavná značka hraček se vždy těšila vysoké popularitě mezi nejmenšími v domě, ale viděli jsme, že již ví, jak se přizpůsobit nové době prostřednictvím filmů nebo her pro různé platformy. Nejprve to byly LEGO Jurassic World a LEGO Harry Potter, dvě hry, které přizpůsobují známé filmy světu her pro Android. Při této příležitosti mluvíme o mnohem jednodušší videohře, ale neméně zábavné: LEGO Tower.

Zde vám řekneme všechny podrobnosti velmi zábavné hry, která spočívá v sestavení jedné z těchto her. Typické LEGO věže, které všichni známe. Samozřejmě to proběhne virtuálně a obyvatelům města mohou být přidány všechny druhy doplňků, aby si mohli užít maximální možné aktivity.

Postavte nejvyšší a nejzábavnější věž

Slavná hračkářská společnost se k výzvě vrací s LEGO Tower, videohrou pro Android, která spočívá ve stavbě vyšší věže. integrace velkého množství služeb pro virtuální obyvatele města. Klíčem je přilákat maximální počet zákazníků, aby vydělali více peněz a mohli pokračovat ve stavění dalších úrovní ve věži. K tomu budou uživatelé muset najmout různé pracovníky, aby zlepšili část volného času v každém ze zařízení, aby přilákali co nejvíce nových zákazníků. Čím více nároků bude, tím více lidí vyjde výtahem, takže čím více peněz můžeme vydělat budování více pater s různými službami.

Hra začíná celkem třemi bloky s různými oblastmi, které vám pomohou získat první coiny pohybem zákazníků. Peníze lze také získat hledáním ztracených věcí nebo zahrnutím okamžitých služeb pro zákazníky, kteří jsou již ve věži. Samozřejmě, čím více pater, tím více zákazníků přichází, takže jde o hru, kde záleží na strategii. Přilákejte co nejvíce uživatelů. Zde se styl a nápady každého uživatele setkávají tváří v tvář celému obchodnímu projektu, jehož cílem je získat co nejvíce mincí. Znaky lze také upravit pomocí více skinů, aby byly co nejatraktivnější pro veřejnost.

Všimněte si, že LEGO Tower je titul multiplayertakže můžete procházet věže jiných uživatelů, kde můžete sdílet všechny druhy dílů a příslušenství. Tato hra je již k dispozici na Google Play a je doporučená zdarma pro zábavu.

LEGO® Tower LEGO® Tower