Lenovo K6 Enjoy, mobilní telefon s trojitým fotoaparátem a USB C za méně než 200 eur

Může být pravda, že v posledních letech Lenovo při uvedení mobilních telefonů střední a vysoké řady ztratilo půdu pod nohama pro Xiaomi a Huawei. Ale v roce 2019 společnost šetří místo a uvedla na trh poměrně velkorysý počet zařízení. Lenovo S5 Pro GT, Z5 Pro GT, Z5s, K5s, S5 Pro a Z5 Pro (Můžete se s nimi setkat prostřednictvím odkazů).

Nový Lenovo K6 Užijte si je také součástí nové a atraktivní skupiny zařízení. Mobilní design je velmi podobný. Lenovo Z5s… Dobrá zpráva, protože K5 jsou elegantní a štíhlé. Pojďme se tedy podívat na funkce středního dosahu tohoto atraktivního nového terminálu.

Vlastnosti Lenovo K6 Enjoy

Budeme vědět Vlastnosti Lenovo K6 Enjoy:

Obrazovka a rozložení

Vizuálně vypadá skvěle díky modernímu displeji s elegantním malým zářezem, mírně zakřiveným 2,5D sklem, zaoblenými rohy a tenkými černými hranami.

Pojďme ke specifikacím Obrazovka Lenovo K6 Enjoy. My máme Panel IPS LCD s rozlišením HD + 1520 × 720 pixelů. Jeho povrch je široký. Úhlopříčka 6,22 palce a formát 19: 9. poměr obrazovky k tělu 89% a dosáhnout Hustota pixelů 270 PPIže jsou dobří. S lesklou polykarbonátovou skořepinou a zakřiveným hřbetem má terminál tloušťku pouze 7,99 mm a je k dispozici v černé a modré prezentační barvě.

Lenovo K6 Enjoy má stylový design v černé nebo modré barvěLenovo K6 Enjoy má stylový design v černé nebo modré barvě

Paměť, procesor a operační systém

Jako interní konfiguraci máme osmijádrový chipset MediaTek, Helio P22 Na 2,0 GHz, s grafickou kartou PowerVR GE8320. Užijte si paměť Lenovo K6 široký, ve dvou verzích, obě 4 GB RAM. Interní úložiště se liší podle: 64 GB nebo 128 GB ROM… vynikající! Slot MicroSD také umožňuje až 256 GB externího úložiště. Pokud jde o software, aktuální je zabudovaný operační systém Android Pie 9.0.

Buben

Jdeme Lenovo K6 Užijte si baterii. Máme jednu Kapacita 3300mAh S technologií rychlého nabíjení 10 W (5 V / 2 A).

Fotoaparáty

Kde v této sekci Lenovo Zdá se více, když vezmeme v úvahu cenu tohoto zařízení. Lenovo K6 Užijte si trojnásobný fotoaparátse systémem se třemi senzory na zadní straně, 12 MP (primární) + 8 MP (teleobjektiv a širokoúhlý snímač) + 5 MP (snímač bokeh). Docela zajímavá kombinace.

Fotoaparát má vlastní LED blesk a u některých položek zahrnuje funkce AI. K dispozici je autofokus PDAF, režim rozostření pozadí, noční režim, HDR, skenování čárových kódů, profesionální režim, panoramatické snímky a sériové snímání (až 50 snímků). Nahrávání videa je 1080p při 30 fps. Není to špatné … a přední selfie kamera je 8 MPS nahráváním videa 1080p.

Lenovo K6 Enjoy má zadní kameru se třemi senzoryLenovo K6 Enjoy má zadní kameru se třemi senzory

Spojení

Mobilní, pohybliví, Port USB typu C. Ve verzi 2.0 a Bluetooth v5.0. My máme AC dvoupásmová WiFi, WiFi Hotspot a GPS, AGPS a GLONASS navigace. Nechybí 3,5 mm audio jack a slot pro SIM je dvojnásobný. K dispozici je snímač otisků prstů k odemčení a další senzory jsou akcelerometr, blízkost a okolní světlo. K dispozici je inteligentní zvukový procesor pro zvuk.

Lenovo K6 Užijte si cenu

JE Lenovo K6 si užije cenu vypadá to, že se to změní kolem 185 eur. S touto hodnotou je poměr ceny a vybavení opravdu dobrý.

Výsledky a názory na Lenovo K6 Enjoy

Lenovo K6 Užijte si Mobilní telefon střední třídy s velmi dobrou cenou a dobrými dary. Jeho fotoaparát se třemi senzory, 128 GB paměti a USB portem vynikají. A jeho cena je méně než 200 eur, což je další atrakcí.

Oficiální stránka Lenovo ve Španělsku