Počátkem roku 2017 byl LG G6 aktualizován na Android Pie

Aktualizace LG G6 nese Android 9.0 Pie Tyto smartphony se dostanou k zařízením v Evropě i ve Spojených státech.

LG Je to jedna z těch společností, o kterých nelze říci, že fungují, pokud jde o vydávání aktualizací Android pro své terminály. Z nějakého důvodu se výrobce nepokouší co nejdříve vydat nové verze operačního systému pro své smartphony. Nepochybně něco, co mnoho jejich zákazníků nechává zoufat.

Naštěstí vám dnes můžeme přinést několik dobrých zpráv … Společnost LG se rozhodla potěšit své majitele. G6 při spuštění aktualizace Android Pie pro tyto terminály. Aktualizace je distribuována v Evropě i ve Spojených státech (provozovatel Verizon).

LG G6LG G6

Tato aktualizace obsahuje kromě nové verze Androidu také srpnovou bezpečnostní opravu.

LG G6 je nejstarší telefon společnosti přijímající Android Pie. Připomínáme vám všem, že tento terminál byl kdysi vlajkovou lodí společnosti (uvedenou na trh v únoru 2017) a s tím začal trh přicházet na obrazovky s poměrem stran 18: 9 a novější. začaly se objevovat delší.

Pokud jste jedním z uživatelů, kteří stále vlastní tento terminál, rádi bychom znali váš názor na tuto aktualizaci LG G6. Jste zoufalí z rychlosti aktualizací LG? Jak vždy říkáme, zanecháváme vám komentáře, abyste mohli vyjádřit své názory.

Než odejdeme, chtěli bychom vám připomenout, že nás můžete sledovat na našich různých sociálních sítích (Facebook, Twitter…) a dalších kanálech (jako Telegram a Reddit), aby vám neunikly různé technologické novinky, s kterými na planetě obvykle mluvíme. Síť.

Zdroj: WCCF Tech

Zdravím z hloubky bytů.