Lenovo Z5 Pro, mobilní telefon střední třídy s posuvnou kamerou, 6 GB RAM a SD 710

Existuje již několik smartphonů různých značek, které se dokázaly zbavit zářezu na obrazovce. Iphone proslavil. Zářez byl nezbytný pro ty, kteří chtěli integrovat velkou obrazovku nad rámec estetiky, alespoň při respektování mezer pro přední kameru a některé další prvky. Značky hned Xiaomi (s Můj mix 3), Huawei (s ním Čestné kouzlo 2) Y Lenovo Používají vysouvací techniku, která ukazuje nebo skrývá přední kameru zezadu. Tohle je ten případ Lenovo Z5 Proje mobilní, že přinášíme tuto příležitost a střední cenu.

Lenovo Z5 Pro přináší posuvnou přední kameruLenovo Z5 Pro přináší posuvnou přední kameru

Vlastnosti Lenovo Z5 Pro

Uvidíme co Vlastnosti Lenovo Z5 Pro:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Lenovo Z5 Pro Velký 6,39 palců úhlopříčka a jeden Poměr stran 19,5: 9. poměr obrazovky k tělu kolem 95%Podle společnosti to také znamená extrémně tenké hrany, které jsou velmi dobře rozpuštěny na okrajích, ale ne vždy na koncích. Technika posuvná přední kamera zezadu je tento terminál součástí systému, který je v terminálech dosud vidět Xiaomi Y Huawei. A snímač otisků prstů je integrován do obrazovky.

specifikace obrazovky jsou také vynikající, Super AMOLED panel s rozlišením Full HD + 2340 x 1080 pixelů. Zařízení má tloušťku 9,3 mm a dodává se v černé barvě.

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor Lenovo Z5 Pro okta-jádro Snapdragon 710 2,2 GHz a 64 bitů v kombinaci s novou čipovou sadou a grafickou kartou Adreno 616 vyšší střední třídy, kterou jsme v jiných případech viděli dříve. Paměť Lenovo Z5 Pro nemá o nic méně 6 GB RAM s 64 nebo 128 GB ROM. Proto máme co do činění se silnou konfigurací střední úrovně, která jde ruku v ruce s operačním systémem. Android 8.1 Oreoa dělá pod Rozhraní ZUI 10.

Buben

Baterie Lenovo Z5 Pro Je vyroben z lithiových polymerů a má přijatelnou kapacitu. 3350 mAh a rychlé nabíjení.

Fotoaparáty

Máme dobrý fotografický systém, který nám může poskytnout kvalitní obrázky. Hlavní fotoaparát Lenovo Z5 Pro binární 16 MP a 24 MP senzory Sony (IMX519 a IMX576) mají clonu objektivu f1,8 a duální LED blesky. Obsahuje mimo jiné stabilizaci obrazu, automatické zaostřování, ISO a výběr scén. Citace přední kamera, jezdec pro selfie, také binární 16 MP a 8 MP snímač. Druhý snímač se během odemykání obličejem zabývá infračervenou technologií.

Spojení

Přenos dat dosáhl úrovně 4G VoLTE, Dvoupásmová wifi 802.11 ac, Bluetooth 5.0 a spojení NFC. V terminálu USB typu C. v2.0 a duální sloty pro SIM, jeden sdílený s microSD. Odemknout snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky. Ale máme také technologii infračervené odemčení obličeje.

Cena Lenovo Z5 Pro

Terminál se přesně liší od ostatních posuvných modelů kvůli jeho ceně. Cena Lenovo Z5 Pro Je to ekvivalent přibližně 253 eur za 64 GB verzi ROM a přibližně 291 eur za verzi 128 GB … Jak vidíte, je to docela vhodné pro „plovoucí“ mobil. Aktuálně jde o prodej na asijském trhu, ale budeme čekat, až přijde do Evropy.

Lenovo Z5 Pro dosáhne celé obrazovky pro střední třídyLenovo Z5 Pro dosáhne celé obrazovky pro střední třídy

Výsledky a názory na Lenovo Z5 Pro

Lenovo Z5 Pro Jedná se o terminál s výkonnými funkcemi, které přinášejí nové technologie do střední řady, a má také stylový design. Mobil tvrdí a vylepšuje vlastnosti standardního modelu Z5.

Oficiální stránka Lenovo ve Španělsku.