Life is Strange pro Android oficiálně dorazí do obchodu Play v červenci

Hry jsou bezpochyby dnešní hrdinové. Jen před několika minutami bylo oznámeno, že Asphalt 9: Legends pro Android byl vydán na toto léto. Nyní jedna z nejočekávanějších zpráv fanoušků Čtvercový enix: Life is Strange pro Android Ačkoli nebylo uvedeno žádné oficiální datum, bude vydáno v letních měsících, zejména na začátku července.

Jeho přesnost je tak reálná, že od dnešního dne máme přístup k programu předběžné registrace z vlastního obchodu s aplikacemi Google. Když je oficiálně otevřeno ve výše uvedeném obchodě, automaticky se stáhne do našeho smartphonu nebo tabletu.


Epic Games to potvrzují: datum vydání Fortnite pro Android již známe


Life is Strange pro Android je již v obchodě Play a můžeme si jej stáhnout v červenci

Tohle stále nemůžeme hrát Max Pět částí hry pro Android. Jeho vydání pro iOS pochází z konce loňského roku a zdá se, že nejuznávanější grafické dobrodružství poslední doby oficiálně přijde na Android.

Jak jsme zmínili na začátku článku, samotný Square Enix, Life is Strange pro Android tweetem z jeho oficiálního účtu jen před pár hodinami. Tato hra je nyní k dispozici v: Herní obchodJak jsme právě vysvětlili, máme přístup pouze k programu předběžné registrace. Až bude hra připravena ke stažení, automaticky se stáhne do našeho mobilního zařízení. Pokud jde o předmět, zbývá už jen málo nebo co říct. Stručně řečeno, je to hra s jedinečným hrdinou Maxem, studentem fotografie, který zachránil život svého přítele. Chloe poté, co zjistíte, že se můžete vrátit v čase a předpovídat budoucnost. Existuje pět kapitol, které musíme zvládnout, a všechny jsou zahrnuty do samotné hry. Zdarma hrátJako na iOS.


Nestahujte si žádné Fortnite APK pro Android, všechny jsou falešné


Život je zvláštní Život je zvláštní