Mario Kart pro Android již má beta verzi, kterou nemůžete otestovat

Pokud existuje hra, která po oznámení na Androidu způsobí bzučení, je to Mario Kart. Nintendo oznámilo své plány přinést jednu z nejlepších her na mobilní platformy a od té doby se všichni těšíme na její vydání. Přibližné datum, které můžete hrát, je léto 2019.I když víme, že tyto údaje mohou být málo popisné. Dnes máme zprávy o jeho příjezdu Mario Kart pro Android. Nemůžeme prohlásit, že již je k dispozici na Google Play, ale můžeme první beta již má datum příjezdu. Je velmi zajímavé vědět, kdy lze takové beta programy oficiálně spustit.

Mario Kart je jednou z nejprodávanějších her Nintendo a pravděpodobně jeden z nejočekávanějších na mobilních platformách. Společnost již oznámila, že bude vydána zdarma s nákupy v aplikaci. S Super Mario Run to nešlo dobře a teď se rozhodl změnit svou strategii. To znamená, že můžete hrát zcela zdarma, pokud jsou k dispozici.

Mario Kart pro Android beta bude spuštěn 22. května

Máme dobré i špatné zprávy. Špatnou zprávou je, že společnost oznámila poměrně uzavřenou beta verzi. pouze pro uživatele ve Spojených státech a Japonsku. Pouze pár šťastlivců bude moci vstoupit do beta verze a testovat hru mezi dny 22. května a 4. června. Výběr se provádí na vlastní stránce Nintendo a zůstane otevřen do 7. května. Až do spuštění beta verze budou uživatelé vybráni a bude jim umožněno stahování 22. května.

To je špatná zpráva Obyvatelé Španělska nebo Latinské Ameriky nemohou tuto beta verzi otestovat. Samozřejmě vidíme zajímavé věci na rande. Program končí 4. června, takže ve stejném měsíci se oficiální hra může dostat na Google Play. Když beta fáze skončí, společnost vyleští nalezené chyby a vysílá rozhodující hru. Tento proces obvykle netrvá déle než dva nebo tři týdny, takže bychom mohli být připraveni koncem června. Mario Kart pro Android.

Po uzavřené beta verzi v USA a Japonsku otevřená beta verze pro uživatele z celého světa. Tímto způsobem může Nintendo získat lepší představu o tom, jak se servery chovají před vydáním hry. Existuje několik způsobů, jak to společnost může udělat, takže si budeme muset počkat do dalšího oznámení.

Chcete-li vstoupit mezi prvními Hrajte Mario Kart pro Android Doporučujeme pečlivě sledovat denní zprávy, které zveřejňujeme. Brzy můžeme oznámit oficiální stažení hry.

Přes | MeriStation