Mario Kart pro Android oznámil nové datum vydání

Když oznámil, že pracuje na Nintendu Mario Kart pro Android všichni s tím byli spokojení. Od této novinky uběhly měsíce a zatím jsme o této populární hře nic neslyšeli. Dnes vám můžeme dát vědět, i když ne moc dobře. Hra bude kvůli vývoji hry zpožděna o několik měsíců, protože Nintendo potřebuje více času na její vyleštění a dodání obsahu po jejím vydání. To je velmi špatná zpráva pro fanoušky hry, protože myšlenka používání slavných gadgetů na dotykové obrazovce smartphonu je zpožděna. Je to jedna z nejočekávanějších her pro Android po Super Mario Run.

Pamatujte si to Nebyla tolik milovaná adaptace Super Mario Run. Hra přišla s velmi odlišnou dynamikou, než na jakou jsme zvyklí na konzolách. Poprvé přišel do IOS a měsíce později na Android. Je to jedna z nejkritizovanějších her, je pochopitelné, pokud jste hráli Super Mario pro konzole Nintendo.


Xiaomi Mi MAX 4 a Mi MAX 4 Pro: filtrované první funkce


Nintendo se velmi stará o Mario Kart pro Android

Mario Kart 8 pro Android

Nejnovější zprávy, které jsme od Nintenda obdrželi, se týkají oficiálního oznámení na březen 2019. Nyní společnost přichází do popředí, aby to oznámila. Hru budeme moci otestovat až v létě. To je obzvlášť špatná zpráva pro uživatele Androidu. Očekává se, že Apple bude mít opět speciální, a proto bude uživatelům Androidu stahování trvat několik měsíců. To nám ponechává přibližný termín roku 2019.

Společnost říká, že to potřebuje více času na spuštění kompletní a dobře navržené hry. Pokud jde o hratelnost, je pro Nintendo mnohem lepší nespěchat a streamovat hry s chybami nebo příliš malým obsahem. Z tohoto důvodu můžeme říci, že vývojář nechce hru spustit brzy a uživatelé jsou s touto hrou opatrní, protože si toho spěchu všimnou.

Teď musíme jen počkat Nintendo nám říká více o hře. Letní měsíce trvají několik měsíců, takže si budeme muset počkat, než potvrdíme, zda bude oznámeno v červnu nebo v září.


Xiaomi může běžet na mobilním telefonu s pěti zadními fotoaparáty


Zdroj | Hranice