Razer Blade Stealth 13, první herní ultrabook Razer

Právě jsme vám řekli o nových herních laptopech Razer. Razer Blade 15 2019 (Prezentováno ve dvou verzích na IFA2019). Nebyly to jediné herní notebooky nabízené touto společností. Nyní ji můžeme najít v katalogu produktů Razer Blade Stealth 13, první herní ultrabook Razer.

Podívejme se na vše, co nám nabízejí … což není málo.

Vlastnosti Razer Blade Stealth 13

Mluvili jsme s vámi při mnoha příležitostech o Razer, jedné z předních značek ve vývoji zařízení pro hráče.

Jedním z nejnovějších zařízení je nový notebook Razer Blade Stealth 13notebook typu ultrabook vybavený grafikou NVIDIA GeForce GTX 1650. Toto zařízení lze považovat za: první herní ultrabook na světě.

Razer Blade Stealth 13

Napájení

Pokud jde o výkon, tyto nové notebooky mají to nejlepší. Uvnitř najdeme nejnovější desátou generaci procesoru Intel, který poskytuje vysoký herní výkon v malém prostoru. Tento ultrabook má 15 mm silné pouzdro a váží pouze 1,3 kg.

Nový Razer Blade Stealth 13 Je vybaven grafikou GeForce GTX 1650, která má dostatek energie pro přesun téměř jakékoli videohry, ale také obsahuje technologii NVIDIA Optimus pro dosažení správné rovnováhy mezi výkonem a produktivitou.

obrazovka

Razer Blade Stealth 13 Model GTX je k dispozici ve dvou verzích s displeji Full-HD nebo 4K UHD.

Full-HD displej modelu má matný povrch a obsahuje technologii Intel Low Power Display Technology (LPDT), která pomáhá prodloužit životnost baterie, zatímco model 4K UHD má skleněný panel s dotykovou integrací. Oba displeje jsou individuálně kalibrovány tak, aby pokrývaly 100% celého barevného spektra sRGB.

Jak jsme již zmínili dříve, oba modely jsou vybaveny nejnovější generací procesorů Intel 10 Gen Core i7-1065G7 a mají 512 GB úložiště PCIe SSD s matným černým povrchem Razer.

Razer Blade Stealth 13 – Mercury White

Nový Blade Stealth 13 bude k dispozici také ve verzi s názvem Mercury White. Při této příležitosti mají tyto týmy 25W procesor Intel Core i7-1065G7. Jedná se o nejnovější procesor 10. generace Grafika Intel Iris PlusTím bude zajištěno, že ti, kteří se rozhodnou koupit, mají dostatek energie pro provozování všech druhů aplikací a videoher.

Razer Blade Stealth 13 - Mercury White

Razer Blade Stealth 13 Mercury White má 256 GB úložiště PCIe SSD a matný displej Full-HD, tentokrát barva zbělá.

Mimochodem, měli bychom zdůraznit, že Full-HD displej je speciálně kalibrovaný a má ultratenké rámečky, které nabízejí vynikající přesnost barev, která pokrývá 100% celého barevného spektra sRGB.

Napájení

Tyto 3 modely notebooků mají některá vylepšení, která zajišťují hladký chod tohoto ultrabooku při jakémkoli použití pro videohry nebo produktivní úkoly.

Pokud jde o RAM, přicházejí s 16 GB LPDDR4 RAM a 512 GB PCIe úložiště, které lze upgradovat.

Pokud jde o konektivitu, mají port USB-C Thunderbolt 3 a Wi-Fi 6, díky čemuž je univerzální.

Kromě výše uvedeného má klávesnice Razer Chroma RGB klávesnici s osvětlovací technologií, integrovanou infračervenou kameru Windows Hello a velký trackpad.

Razer Blade Stealth 13 Mercury White je vybaven procesorem Intel Core i7-1065G7 a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1650. K dispozici v rozlišení Full-HD a 4K UHD.

Dostupnost a cena Razer Blade Stealth 13

Nová řada notebooků Razer Blade začíná na 1679,99 EUR a v obchodech ve Spojených státech a Kanadě bude k dispozici na konci září a brzy ve Velké Británii, Francii, Německu, severských zemích, Číně a Austrálii. Hongkong, Japonsko, Singapur a Tchaj-wan.

Doufejme, že se brzy Razer rozhodne spustit ve Španělsku.

Pokud potřebujete více informací, můžete navštívit oficiální stránku.

Galerie Obrázků

Galerie obrázků Razer Blade Stealth 13:

Galerie obrázků Blade Stealth 13 – Mercury White:

Zdravím z hloubky bytů.