Mario Kart Tour se stěhuje do Londýna a vy…

Prohlídka Mario Kart Pokračuje ve své snaze být nejlepší závodní hrou roku 2019. Věříme, že bude úspěšný, protože láme všechny rekordy svou hratelností a popularitou postav ve hře. Houbové království. Aby to však mohlo pokračovat, musí Nintendo občas přinést novinky.

A to japonský vývojář udělal, protože dnes První podrobnosti o šesté sezóně Mario Kart Tour. Od příští středy bude Mario a jeho přátelé na britské půdě zejména dva týdny. Londýnje místo, kde na vás čekají nové výzvy a výzvy. Kromě toho může být nabízena beta verze online režimu pro více hráčů.

Co lze očekávat pro londýnskou sezónu Mario Kart Tour?

Aktualizace prohlídky London Mario Kart Tour

Podle obrázků zveřejněných na facebookové stránce Mario Kart Tour je první věc, kterou víme, že budou dvě nové postavy. Jeden je špatný Waluigidruhá silueta je princezna sedmikráskaurčitě přijde s novou estetikou a dovednostmi. Logicky jejich Vánoční kůžepro aktuální zimní sezónu, ale je to jen odhad.

Dalším problémem, který v publikovaných vizuálech vyniká, je, stejně jako v každém ročním období, město. nový obvod Je plná mnoha památek města Temže. Klasika červené autobusy dvojí Mrakodrap Shard Zdobí výhled na London Bridge a dokonce i na radnici. Můžete také navštívit historická místa jako např. Trafalgarské náměstía známé Big Ben.

Očekává se také jejich vydání nové karty a křídla plachty toto je střed města. Londýnská sezóna začíná ve středu 4. prosince v 7:09 a končí 18. prosince v 18:59, takže si tuto novou sezónu nenechte ujít prohlídka Londýna.

Sledujte aktualizace Mario Kart Tour, abyste na svém mobilu mohli i nadále provozovat ty nejšílenější tratě. Mezitím se ale můžete naučit některé triky, jak být nejrychlejší.

Prohlídka Mario Kart