Meizu Note 9 özellikleri ve fiyatı

Meizu Note 9, Meizu’s …

Funkce a cena Meizu Note 9

Společnost Meizu oznamuje, jaký bude první mobilní telefon se zářezemMeizu Note 9. Tento terminál pochází z Číny a má impozantní 6,2palcovou obrazovku a design velmi podobný tomu, co jsme viděli na zařízeních vydaných jinými výrobci v posledních několika měsících.

Vnitřek tohoto modelu není pozadu, protože Kombinuje velmi dobré množství RAM se skvělým procesorem. I když to není vše, je také možné na zadní straně vidět duální fotoaparát s větším rozlišením, než je zajímavé.

Funkce Meizu Note 9

vlastnosti

Poznámka 9 Meizu

Rozměry a hmotnost 153,1 × 74,4 × 8,65 mm. 169,7 gramů.
obrazovka 6,2 palce Full HD +, poměr 18,7: 9
Procesor Snapdragon 675.
Úložiště dat 4 GB a 6 GB.
Úložný prostor 64 GB a 128 GB.
Zadní kamera Duální zadní kamery 48 MP + 5 MPse zaměřením 1.7.
Přední kamera Přední kamera 20 MP f / 2,0.
Konektivita a doplňky 3,5 mm jack, Dual 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11, Bluetooth 5 LE, GPS + GLONASS, USB Type-C.
baterie 4 000 mAh s rychlým nabíjením.
OS Flyme 7.2 otevřeno Android 9.0.

Bude to stačit na soutěž s Redmi Note 7?

Meizu Note 9 a Redmi Note 7

To je otázka, která mi přijde na mysl, když vidím tuto novou zmínku o Meizu. A odpověď zdaleka není jasná ano, protože mezi oběma zařízeními existují určité jasné rozdíly, které dávají Xiaomi Redmi Note 7 mírnou výhodu.

Pokud jde o design, je to typická struktura „skleněného sendviče“ kapkovitý zářez a čtečka otisků prstů na zadní straně zdvojnásobte z fotoaparátu.

Na druhou stranu existuje 6,2palcová obrazovka nabízející rozlišení Full HD +. A co je nejlepší, zářez ve tvaru kapky vůbec nevadí, protože Meizu se dokázal přizpůsobit panelu, aniž by zabíral příliš mnoho místa.

Spousta RAM a dobrý procesor pro přenášení Flyme

Procesor Meizu Note 9 a RAM

Procesor v tomto modelu je jedním z nových modelů, které společnost Qualcomm představila v loňském roce, zejména Snapdragon 675. Tento procesor je podle modelu doplněn o 4 GB nebo 6 GB RAM. Tyto verze Kombinujte se dvěma možnostmi úložiště: 64 GB nebo 128 GB.

S jakým operačním systémem Bude vydán Android Pie 9.0S vrstvou přizpůsobení Flyme 7.2 lze však říci, že jak procesor, tak množství dostupné paměti RAM jsou více než dostatečné pro hladký chod tohoto operačního systému.

Cena a dostupnost

Cena a spuštění Meizu Note 9

O zavedení Meizu Note 9 v naší zemi stále neexistují žádné informace, ale víme to samé. bude k dispozici tento měsíc. Ceny, za které bude tento terminál uvolněn, jsou následující:

  • Verze 4 GB RAM a 64 GB úložiště: 273 €.
  • Verze 6 GB RAM a 128 GB úložiště: 318 €.

A tento telefon, než skončím Bude k dispozici ve 3 různých barvách: Velmi nápadná modrá, černá a bílá.