Měl by vám Clash Royale říci pravděpodobnost odměny v jejich hrudi?

Měl by vám Clash Royale říci pravděpodobnost odměny v jejich hrudi?

Clash Royale je jednou z nejpopulárnějších her pro Android. I když nezahrnuje úspěch Pokémon Go, je to mnohem stabilnější a nezapomenutelnější hra. Dnes tu máme jednu z nejzajímavějších novinek posledních týdnů. Apple požadoval, aby všechny hry byly z obchodu s aplikacemi, kde byly získány truhly, kořist a další.v každém případě by to mělo ukazovat pravděpodobnost úspěchu. Může to být velmi jednoduchá věc k pochopení, ale nevíme, do jaké míry se nejpopulárnější hry pokusí přeskočit. Android a Google Play zatím nemluviliale teď, když se mnohem více věnují bezpečnosti, mohou.


Časopis Pro Android – 9. vydání (prosinec 2017)


V Číně je běžné ve všech hrách s mikroplatbami kupovat truhly nebo kořist. Ve zbytku světa tyto informace zůstávají pro společnost a uživatelé mohou opustit pouze sebe a pokračovat v utrácení mincí, dokud se nestane něco zajímavého. Dnes vidíme, jak Apple požaduje, aby jeho vývojáři prokázali pravděpodobnost takového úspěchu při nákupu takových „krabic s překvapením“.

Apple chce bojovat proti podvodům s aplikacemi

Ačkoli populární jako hry Clash Royale Nehrají proto, aby podváděli své zákazníky, faktem je, že tato přepravková metoda je široce používána v jiných méně populárních hrách, které mohou chtít využít svých uživatelů. Proto Apple se rozhodl, že všechny hry, které musíte zaplatit za truhlu, kořist nebo záhadný box, vám řeknou, jak je pravděpodobné, že vyhrajete. S těmito informacemi se rozhodnete, zda chcete utratit peníze nebo ne. Určitě si v mnoha případech myslíte, že máte 20 nebo 30 procentní šanci, že se skutečně setkáte s problémem. dva% ještě méně.

Google Play aktuálně nemluvil, ale může to být něco, co vyžaduje vaše hry. Pokud to Apple bude dělat po celém světě, nebude tajemstvím, aby uživatelé věděli, jaké jsou jejich šance na úspěch, takže je možné, že Google Play přestane mít bezpečnější, loajální obchod bez podvodů.

Toto opatření je pouze Clash Royale, ale ke všem hrám s tímto typem platební metody a výměnou za náhodné vylepšení nebo kombinaci karet.


Stáhněte si nejlepší sniper hru pro Android, Hitman Sniper zcela zdarma


Zdroj | XDA