Fight List, slovní hra, která ji zasáhla

Fight List, slovní hra, která ji zasáhla

Hry v systému Android jsou důležité, když se potloukáte v metru nebo když se doma nudíme. Ačkoli Google Play Těchto her jsou miliony, pravdou je, že jen málo z nich nás dostatečně pobaví. Dnes vám necháme velmi dobrou splátku, která osloví celý svět. Mluvíme o Seznam bojůJe to hra, kterou určitě vidíte na sociálních sítích, jako je Instagram. Drobná hra, kde dva hráči čelí jednomu gólu: vyhrát hru. Můžete hrát se svými přáteli nebo náhodnými uživateli a ukládat hry, kdykoli máte volný čas.


Časopis Pro Android – 10. vydání (leden 2018)


Pokud sledujete screenshoty této hry, určitě jste se divili, co říkají. Toto je Fight List a jedna z nejpopulárnějších her současnosti. Hraje to spousta lidí a má to podobnou dynamiku, jakou vidíme v Apalabrados nebo podobných hrách.. Existuje tento typ dodávky, který se každý rok stal velmi oblíbeným, ale po několika týdnech ztrácí páru a nikdo si nepamatuje. Nevíme, jestli se to stane Seznam bojůale jsme si jisti, že zasahuje všude.

Odpovězte na téma co nejrychleji

Dynamika hry nemůže být jednodušší. Na rozdíl od jiných her tohoto žánru není tato hra vůbec komplikovaná, Abyste mohli hrát, nepotřebujete vědět mnoho o historii nebo sportu. Musíte psát rychle, musíte také přemýšlet. Hry jsou 2 hráči A pokud nemáme moc času, může to trvat dlouho Hra nám každé kolo zanechává téma, jako jsou zmrzlinové příchutě nebo značky automobilů. Musíme napsat a odeslat vše na toto téma. Pokud je to pravda, přidá body a pokud to není pravda, označí to jako nepravdivé.

Existuje mnoho různých témat a ne všechny odpovědi znamenají totéž. Vzácnější odpovědi vám přinesou více bodů, Jako kaštan, když mluvíme o ovoci, nebo komodský drak, pokud jde o zvířata. Máte čas koupit si různá tlačítka, ale ta budou stát mince nebo hvězdy.

Ten s největším počtem bodů vyhrává kolo, coNemusí to být nejcitlivější člověkprotože každý přidává jiné body. Můžete otevřít několik her současně, zahrát si s přáteli a podívat se na své hodnocení. Toto je jedna z našich oblíbených herI když, bohužel, je občas spousta publicity, díky níž je hraní trochu nudné. Abyste mohli hrát a hrát s přáteli, musíte mít připojení k internetu Facebookový účet.


Už víme, kdy bude Samsung Galaxy S9 oficiálně představen


Seznam bojů Seznam bojů