Microsoft uvede speciální Xbox, který bude konkurovat Apple TV 4

Loni v září představila společnost Apple tři zařízení. Jak iPhone, tak iPad Pro přidali několik uvítacích zpráv ze všeho, co nabízejí, ale tyto se řídí plánem, který Apple používá již několik let, s nejvýraznějšími rozdíly mezi iPhone 6s 3D Touch a 12,9 ‘displejem. iPad Pro. Třetí zařízení bylo nejslibnější, Apple TV Dodává se s vlastním App Store, který nabízí řadu možností.

Několikrát jsem řekl, že tradiční konzole musí být renovovány nebo odstraněny. Řekl jsem to proto, že nejpohodlnější je mít v našem obývacím pokoji vždy malé zařízení s mnoha možnostmi připojení k televizi, které nám umožní hrát v jakémkoli mrtvém čase. Podle Business Insider Microsoft myslí tak, jak si myslím, a je Menší a levnější Xbox Konkurovat Apple TV čtvrté generace.

Co je dlouhodobě dobré a do blízké budoucnosti špatné, je to, že Microsoft staví set-top box podle cesty stanovené společností Apple. Říkám, že je to dobré pro budoucnost, protože jeho návrh Microsoft Mohlo by to spouštět pouze aplikace z Windows Store, který zpočátku nabízel velmi omezený katalog, ale upoutal by pozornost vývojářů, kteří vytvářejí videohry pro platformu Microsoft, z čeho bychom všichni měli prospěch, včetně Apple TV.

hráči náročnější, nebojte se. Toto je nový Xbox není zamýšlen jako náhrada stolních konzolíby neměla doplňovat nebo přitahovat pozornost příležitostných hráčů, alespoň zpočátku. Pokud chce Microsoft soutěžit s Apple TV o výhodu v našem obývacím pokoji, je jasné, že to nemůže udělat se zařízením, které zdvojnásobuje cenu set-top boxu Cupertino.

Pokud se konečně rozhodnou spustit tuto novou zmenšenou verzi svého Xboxu a stále je třeba o tom pochybovat, protože to byl nápad, který už před dvěma lety odmítli, k jejich příchodu dojde na: Konec roku 2016. Jeho cena je stále neznámá, ale pravděpodobně se bude prodávat za cenu podobnou ceně Apple TV čtvrté generace.