Minecraft zahájí hru s rozšířenou realitou ve stylu Pokémon Go

Jedna z nejznámějších her na světě Minecraft. Nepotřebuje úvod a lze jej hrát na všech platformách, které jsou v současné době k dispozici, a mělo by být. Tato hra existuje už mnoho let. Android a IOSaktualizace každých pár měsíců pro přidání novinek. Původní Minecraft pro Android má málo společného s tím, co je aktuálně hratelné. Přidávají se nejen položky, ale také příběhový režim a schopnost ukončit hru zabitím Enderova draka. Dnes máme pro všechny fanoušky Minecraftu velmi dobré zprávy. Microsoft vyvíjí verzi hry. rozšířená realita vzít dostupnost.

Pokémon Go přijde na mysl, když slyšíme rozšířenou realitu a mobilní hry. Není to jediná dodávka s těmito funkcemi, ale nejúspěšnější. Po několika letech se zdá pokemon jít střílet Stále více společností hledá možnosti rozšířené reality kombinovat skutečný život s videohrami.

Augmented reality tak přijde do Minecraftu

Včera Microsoft uspořádal událost pro vývojáře, která ukazuje, co se stalo nový minecraft. Stále nevíme, jak se hra bude jmenovat, ani mnoho jejích funkcí. Víme, že to přijde s dynamikou velmi podobnou té, kterou jsme viděli v Pokémon Go. Také pomocí kamery a rozšířené reality ukáže, že v ulicích našich měst jsou postavy nebo svět. Video je velmi krátké a lze ocenit jen některé detaily, ale myšlenka hry je velmi jasná.

O této verzi, opravě nebo aktualizaci pro Minecraft nemáme žádné další informace. Můžeme téměř potvrdit, že bude k dispozici pro Androidprotože je to mobilní telefon s Androidem, který běží na videu.

S největší pravděpodobností přišel jako samostatná hraMůže však existovat možnost, že je k dispozici herní mod Minecraftu. To bude méně podporováno, Celá hra stojí na Google Play asi 5 euro / dolar.

Datum můžete vidět na videu: 17. května. Poté Microsoft odhalí všechny podrobnosti o hře a kdy bude k dispozici. Buďte velmi opatrní, pokud chcete vědět vše o tomto novém Minecraftu pro mobilní telefony s rozšířenou realitou.