Edice OnePlus 7T Pro McLaren viděná v celé své kráse a dodává se s 50 wattovým výkonem

Speciální vydání nejsou ve světě smartphonů ničím novým a není to vůbec poprvé, co jsme viděli spolupráci mezi jednou mobilní společností a druhou v automobilovém světě. Tentokrát oni OnePlus a McLaren společnosti, které společně navrhují nový design OnePlus 7T Pro McLaren Edition.

Generální ředitel a spoluzakladatel OnePlus Pete Lau včera sdílel obrázek, který ukazuje pouze část balíčku OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Ale dnes byly zveřejněny oficiální obrázky jednoho z příštích smartphonů OnePlus, Vydání 7T Pro McLarenJak jsme již zmínili dříve, navrhli jej společně OnePlus a McLaren.

Vlastnosti edice OnePlus 7T Pro McLaren

Dobrá věc na tomto „úniku“ je, že navíc nyní máme informace o některých funkcích, které v tomto vydání uvidíme poprvé. OnePlus 7T Pro exkluzivní Odpovědný za McLaren. Ne moc, ale je již známo, že by měl podporovat 50 wattů rychlého nabíjení.

OnePlus 7T Pro McLaren EditionOnePlus 7T Pro McLaren Edition

Kromě toho víme, že OnePlus 7T Pro McLaren Edition bude mít 6,67palcový 2K displej s obnovovací frekvencí displeje 90 Hz. Snapdragon 855 PlusBude pracovat s 12 GB RAM a 256 GB flash pamětí.

Na úrovni fotografie bude mít trojitý fotoaparát vybavený 48, 16 a 8 megapixelovými obrazovými senzory a 3x optickým zoomem. Smartphone bude mít operační systém Android 10 hned po vybalení z krabice.

Představení OnePlus 7T Pro a OnePlus 7T Pro McLaren Edition se očekává 15. října tohoto roku.

Věnujeme pozornost všem novinkám, které nám sdělíte, abychom vás správně informovali. Sledujte nás dál …

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.