Mít dva účty Clash Royale v mobilu

Máme už léta online hry jedna z nejzábavnějších pro nás mobilní, pohybliví. Mezi prvními jsou ti, kteří tyto hry posunou o něco dále, kteří nejsou spokojeni s hraním několika her a zábavou, ale chtějí vytlačit všechny funkce. světový žebříčeka vyhrajte každého, kdo vynikne. Pokud jste jedním z těchto uživatelů, určitě máte více účtů v jiné hře. Zjistíte také, že profesionální hráči mají dva účty, kde testují balíčky a jejich různé aspekty. Clash Royale. Hlavní účty slouží pouze k levelování a hraní kombinací, o kterých víte, že jsou vyhrány. No, dnes tě naučíme mít dva účty Clash Royale na mobilních zařízeních, jakýkoliv jiný online hra.


Co je to jádro a jak to ovlivňuje naše mobilní zařízení Android?


Samozřejmě máte velmi závislého přítele Clash Royale, které vám řekl, že hraje se dvěma účty, aby rychleji stoupal a používal jeden jako cvičiště. To je velmi chytré, ale pokud musíte při každé změně účtu jeden opustit a zadat jiný, může to být trochu nudné. Dnes upustíme od triku, který vás překvapí a není to nic složitého, nepotřebujete přístup vykořenit nebo něco takového.

Použijte dva účty Clash Royale na mobilních zařízeních s Parallel Space

Pokud jste unaveni z odchodu nebo musíte hrát účet v jednom účtu, abyste se mohli přihlásit do jiného tableta a další mobilní, pohyblivídnes vám necháme jeden z nejlepších Aplikace Možnost kopírovat hry nebo služby na mobilních zařízeních. O Paralelní prostora nedávno jsme s vámi hovořili o možnosti mít dva účty Co se děje na stejném zařízení. To lze také předvídat do her, jako jsou: Clash Royale, Střet klanů nebo podobné, dokonce Pokémon Go.

Musíme jen stáhnout Paralelní prostor a uvést to do praxe. Po spuštění jednoduše zadejte jeho aplikaci. Clash Royale, nebo hra, kterou chceme kopírovat aplikace. Když jsme postavili a spustili hru Paralelní prostorOtevře se, jako bychom se nikdy předtím nepřihlásili a budeme s ním moci zadat jiný účet.

Po přihlášení do aplikace Paralelní prostorPokaždé, když chceme hrát s naším sekundárním účtem, bude to stejně jednoduché jako přihlášení odtamtud a již se nebudeme muset odhlásit z hlavního účtu a znovu jej zadávat.


Uniklé funkce Google Pixel 2 navrhují návrat zařízení Nexus