Modern Combat 4 za pouhých 50 centů na Google Play

Modern-Combat-5

Ještě jeden den jsme vám nechali některé z nejzajímavějších nabídek, které můžete na současném trhu vidět. Amazon je hlavním viníkem tohoto týdne online nákupů v mnoha částech světa, s nabídkami každých 5 minut po dobu jednoho týdne. Chtěli jsme vám však nechat některé z nabídek, které jsme viděli v aplikacích. Stáhněte si ji z Google Play.


Hloubková analýza Meizu MX6


Ponechali jsme vám Monument Valley a Limbo, dvě z nejlepších her pro Android, které jsou tento týden k dispozici za méně než 50 centů. Pokud chceme nakupovat z prodeje, jsou to docela drahé hry, ale stále stojí za to. Dnes vám necháme v obchodě s aplikacemi Google novou hru, která stojí 50 centů a můžete zabít cokoli chcete.

Pokud vám neformální hry jako Monument Valley nebo Limbo nevyhovují dobře, Měli byste vědět, že dnes si můžete na Google Play koupit jednu z nejdůležitějších akčních her.. Není to o ničem víceméně Modern Combat 4, mobilní střelec, který stojí za to hrát.

Je to typická hra, která se potřebuje naučit, než se dotknete ovládacích prvků, ale jakmile budete mít vše po ruce, bude to opravdu radost hrát. Budeme mít jednu z nejlepších grafik, jaké jsme na Androidu viděli, plus jeden z nejzajímavějších příběhů. Můžeme zabíjet kdykoli chceme, malá prezentace potřebuje jednu z nejznámějších her na mobilních platformách.

Pokud si chcete tuto skvělou hru užít, můžete nyní za pouhých 50 centů. Přejděte na níže uvedený odkaz a užijte si to.

Modern Warfare 4 | Google Play


Xiaomi Mi MIX nebude nano