Nové karty Clash Royale filtrované podle videa

ClashRoyale

Clash Royale je na trhu několik měsíců přesně od února a stále je jednou z nejhranějších her v obchodě Google Play. Lidé ze Supercell chtějí na tuto novou hru sázet a snaží se téměř každý měsíc aktualizovat různé aspekty této hry, aby se hra nestala jednotvárnou pro všechny uživatele. V poslední aktualizaci jsme mohli vidět některé změny vyvážení, díky nimž je hra vyváženější, včetně událostí jako Copa del Rey, nebo schopnost hrát karty na úrovni turnaje v přátelských válkách. Clash Royale se s těmito změnami snaží přežít každý měsíc.


Stáhněte si nyní Android Auto 2.0, abyste jej mohli používat ve všech automobilech


Zásady, kterými se Clash Royale řídí ve svých nejnovějších aktualizacích, jsou docela chytré, protože každý měsíc přináší určité změny, které vyvažují hru a Odhaluje, že každé dva měsíce budou čtyři nové karty, ale neukazuje, co se stane, takže uvádí, že každá karta bude odemykána každé dva týdny, aby lidé nepřestali hrát, aby tuto novou kartu poznali a odemkli.pro. Tornado, jednu ze čtyř karet, které právě přijdeme, již známe a zbývající tři můžeme vycítit na základě nejnovějších úniků.

Zprávou, kterou vám dnes přinášíme, je, že došlo k úniku nového videa s novými kartami Clash Royale. V tomto videu vidíme, jak byl předchozí únik správný, takže ve hře budou dvě epické karty, jedna společná a jedna legendární. Prvním eposem by byl hurikánTo tlačí jednotky zpět do epicentra hurikánu tím, že způsobí nějaké škody. Druhá epická karta bude klonovánanaklonuje jakýkoli dopis, ale s trochou života. Třetí kartou by byli dva barbařiTo nám připomíná dřevorubce s přilbou kvůli jejich rychlosti a síle. Y poslední by byl elektrický čaroděj, bude legendární kartou pro tuto aktualizaci.

Každé písmeno dorazí za dva týdny, takže první vyjde tento týden a Supercell nám dá náhled toho dalšího.


Xiaomi Mi Note 2 přijde také s plochou obrazovkou