Monitor Asus TUF Gaming VG249Q podporuje FreeSync

Komunita hráčů má tendenci soustředit své „požadavky“ na dva typy zařízení; Na jedné straně má dobrou grafickou kartu, která může snadno přesouvat grafiku jejich oblíbených videoher, a na druhé straně má dobrou grafickou kartu, kterou si můžete užít na dobrém monitoru. . Dnes jsme vám chtěli říct o jeho spuštění. Asus nového herního monitoru. Obzvláště nové Asus TUF Gaming VG249Q.

Jak nás název může podezřívat, jedná se o 24palcový herní monitor s obnovovací frekvencí 144 Hz a technologií adaptivní synchronizace. FreeSync pro přátele.

Asus TUF Gaming VG249QAsus TUF Gaming VG249Q

Funkce Asus TUF Gaming VG249Q

Nový monitor Asus má úhlopříčku 23,8 palce a je vybaven panelem VA a rozlišením Full HD. Pozorovací úhly, které poskytuje, jsou 178 ° a poskytuje nám hlášenou dobu odezvy pouhých 1 ms.

V seznamu video vstupů na tomto novém monitoru Asus uvidíme port HDMI 1.4, port DisplayPort 1.2 a nakonec port VGA. Počítač má navíc 2W stereofonní reproduktor a 3,5mm konektor pro sluchátka.

Cena Asus TUF Gaming VG249Q

Cena Asus TUF Gaming VG249Q nepřesahuje 200 $, změní se asi o 180 eur. Jedná se tedy o vysoce přijatelnou možnost pro každého, kdo si chce užít dobrý monitor na výkonnostní úrovni, ale nemá prostor pro monitor s větší velikostí obrazovky.

Zdroj: WCCFtech

Zdravím z hloubky bytů.