Motorola Moto E6 Plus, to jsou funkce a cena

JE Motorola Moto E6 Plus nový mobilní telefon nejlevnější linky společnosti a oficiálně IFA 2019. Terminál je za svým předchůdcem Moto E5 Plus… Většina mobilních funkcí uniká již několik měsíců, ověříme některé již známé aspekty a dokončíme další.

Vlastnosti Motorola Moto E6 Plus

Budeme vědět Vlastnosti Motorola Moto E6 Plus:

Obrazovka a rozložení

Spolu 6,1palcová obrazovka diagonální Poměr stran 19,5: 9 a rozlišení HD + 1 560 x 720 pixelů má design, který integruje tento mobilní zářez a zeštíhluje rámečky. tak poměr obrazovky k tělu 80%. Profil týmu je 8,6 mm a je dodáván v barvách označovaných jako Bright Graphite, Bright Cherry, Right Cranberry a Caribbean Blue, které se označují pro reklamní účely.

Motorola Moto E6 Plus přichází v různých metalických odstínechMotorola Moto E6 Plus přichází v různých metalických odstínech

Paměť, procesor a operační systém

Srdce tohoto nového modelu, MediaTek Helio P22Je 8jádrový 2 GHz a osmijádrový s poměrně skromným výkonem. Tato čipová sada je kombinována s pamětí S 2 GB nebo 4 GB RAM, 32 GB nebo 64 GB ROM v závislosti na verzi. Slot microSD je schopen rozšířit paměť až na 512 GB. Pokud jde o software, který máme Android 9 Pie.

Buben

Máme vyměnitelnou baterii Kapacita 3 000 mAhLze jej nabíjet běžným způsobem prostřednictvím portu microUSB.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, jeden Hlavní fotoaparát s 13 MP (f2.0) + 2 MP snímačem. MMimochodem, je zde přední kamera 8 MP pro selfie (f2.0). Modul je tentokrát svislý a je umístěn doleva, jak bliká LED dioda.

Spojení

Máme podporu v 4G, Bluetooth 4.2, wifi n v připojení. Také Dual SIM slot, běžný microUSB port a 3,5 mm audio jack. K dispozici je FM rádio a snímač otisků prstů je na zadní straně s hlavním logem. Samozřejmě neexistuje připojení NFC.

Motorola Moto E6 Plus přináší duální fotoaparáty a 3 000 mAh bateriiMotorola Moto E6 Plus přináší duální fotoaparáty a 3 000 mAh baterii

Cena a dostupnost Motorola Moto E6 Plus

JE Cena Motorola Moto E6 Plus Jde o 139 eur u verze se 2 GB RAM + 32 GB ROM a od 159 eur u verze se 4 GB RAM + 64 GB ROM. Mobilní telefon bude k dispozici v říjnu.

Výsledky a názory na Motorola Moto E6 Plus

Motorola Moto E6 Plus Jedná se o mobilní zařízení z nejskromnější řady známé značky řady E, které má více než dost vybavení pro dobrý výkon a také nabízí velmi dobrou paměť, dobré fotoaparáty a dostatečnou autonomii.

Oficiální stránka Motorola ve Španělsku