Tony Hawk’s Skate Jam, nová bruslařská hra pro váš Android

Široká škála her, které najdeme v Obchodu Play, je tak velká, že drtivá většina her si nezaslouží ani stažení, protože se obvykle jedná o kopie jiných her nebo falešných her. Místo toho existuje velmi hodné procento tohoto skvělého seznamu her a dnes vidíme, jak se k tomuto seznamu přidala nová hra: Tony Hawk’s Skate Jam. Jméno Tonyho Hawka vám pravděpodobně zní povědomě A že byl zdaleka nejslavnějším bruslařem, hrál postupně velké hry na různých platformách a nakonec přistál na Google Play.

Na Google Play není několik skateboardových her, které jsme našli, a abych byl upřímný, je to mnohem zábavnější, než vypadá, a proto se už roky hromadí stahování v obchodě s aplikacemi Google. Dnes vidíme, jak je nová hra Tony Hawk’s Skate Jam přinesena všem A pravdou je, že to stojí za pokus, i když jen ze zvědavosti.


Bude to Samsung Galaxy S10e, základní model nového špičkového modelu.


Tony Hawk’s Skate Jam – spousta map a herní svoboda

Upřímně řečeno, naší oblíbenou věcí ve skateboardové hře je umět si dělat, co chceme, a pokud musíme hrát tyto hry na úrovních, berou nám veškerou svobodu, kterou při ovládání desky máme. V Tony Hawk’s Skate Jam, Můžete zcela zdarma prozkoumat 15 různých parkůAle ano, budete závodit, abyste ve stanoveném čase získali co nejvíce bodů.

Pokaždé, když chceme hrát, musíme platit ve virtuální měně (vydělávání peněz je velmi snadné) a tímto způsobem budeme vydělávat různé odměny, jako je zkušenost s levelováním nebo peníze, abychom mohli pokračovat ve hře a vylepšovat své skateboardy. Tony Hawk’s Skate Jam, pokud chcete čelit jiným hráčům má také režim pro více hráčůAčkoli „příběhový režim“ této hry respektuje stejnou mechaniku.

Nečelíme nejlepší hře roku, je to daleko od ní, ale vidíte práci za ní. Zjistíte, že je to zpočátku docela nepříjemné. stolní kapky jsou pevnéale s trochou cviku dokážete zřetězit různá čísla, aniž byste se dotkli země. Nejzajímavější pro nás je možnost dostat se s naší deskou do kteréhokoli rohu mapy, takže stojí za to vyzkoušet Skate Jam Tonyho Hawka jen s úmyslem prozkoumat různé mapy.

Tony Hawk's Skate Jam Tony Hawk's Skate Jam


Samsung Galaxy S10: Barevné verze se objevují v nových vykresleních