Motorola One Action obdrží Samsung Exynos 9609 SoC, trojitý fotoaparát a 3 500 mAh baterii

Motorola One Action obdrží Samsung Exynos 9609 SoC, trojitý fotoaparát a 3 500 mAh baterii

Motorola One Action bude obdobou Motorola One Vision

Ne před několika týdny Motorola One Vision. Taky. Společnost Motorola bude mít tento nový terminál mladšího bratra Motorola One Action. Nebudou žádné inovace, pokud jde o design, protože zopakuje design předchozího modelu (včetně vestavěné přední kamery procházející otvorem v obrazovce), ale nabídne jednodušší tělo s plastovým zadním panelem.

Motorola One Action se nebude příliš lišit od Motorola One VisionMotorola One Action se nebude příliš lišit od Motorola One Vision

Specifikace Motorola One Action

Jednou z funkcí Motorola One Action je, že bude mít Samsung Exynos 9609 SoC a bude mít baterii s kapacitou 3 500 mAh, což nebude rozdíl oproti One Vision. Zahrnutá úhlopříčka obrazovky IPS je 6,3 palce a nabízí rozlišení 1 080 x 2 520 pixelů.

Jak sami vidíte z hlediska designu, nová Motorola One Action se od společnosti Motorola One Vision nebude tak lišit.

Ze tří hlavních modulů fotoaparátu je známo pouze jedno rozlišení: 12,6 megapixelů. Pro přední kameru bude použit senzor se přesně stejným rozlišením. I když tento model bude mít 3–4 GB v závislosti na velikosti paměti RAM, paměť flash se bude pohybovat mezi 32, 64 nebo 128 GB. Na zadním panelu v nastavení zařízení také najdeme skener otisků prstů a adaptér NFC.

Motorola One Action bude zpočátku k dispozici ve dvou barvách: modré a zlaté, později se však rozsah zvýší. Cena a datum vydání nejsou v současné době známy. Vzhledem k tomu, že se Motorola One Vision prodává za méně než 300 eur, Cena Motorola One Action by měla být menší než tato částka.

Zdroj: 91 mobilních telefonů

Zdravím z hloubky bytů.