Příslušenství

Možná varianta LG G5, LG X5 je zaregistrována

Výrobci na chvíli nepřestávají pracovat na katalozích produktů, i když mají nedávno představený produkt. Teď jsou Ochranná známka „LG X5“, která vypadá jako varianta LG G5Vlajkový model jihokorejské společnosti pro rok 2016. Momentálně bohužel existuje více otázek než odpovědí.

To, co firma udělala, bylo jít do registru své země a vedle výrazu „X5“ nabídla logo se stejnými znaky. Pravdou je, že obrázek je velmi vysvětlující, protože použitý styl je podobný stylu použitému v samotném LG G5, písmeno má větší velikost a číslo je diskrétnější.

LG Friends, modulární příslušenství pro LG G5

LG G5 jsme vám již představili a jedná se o skutečně atraktivní smartphone. Zmínili jsme také LG X Cam a LG X Screen, což jsou modely střední třídy se zajímavými detaily. Takže se zdá, že LG X5 by měl kombinovat některé ze dvou rodin smartphonů.

Díky jihokorejské agentuře pro duševní vlastnictví je možné získat přístup k logu, které společnost LG zaregistrovala pro X5. Necháme to tady, abyste mohli sami vyhodnotit, k čemu by tento obrázek mohl být:

Obrázek - LG X5, možná varianta LG G5 zaregistrována

Je LG X5 model střední třídy nebo s pohonem?

Pravdou je, že LG G5 již má model s názvem LG G5 SE. Jedná se o jednodušší model, který však není určen k soužití s ​​originálem, jedná se o produkt pro země s nižší kupní silou. LG X5 může být velikostí nebo funkcí „mini“ verzí. Další možností by mohl být tlak zaměřený na fyzický odpor, který vydrží vodu, prach a nárazy.

Porovnáváme aktuální špičkový Android

Omlouváme se, tento záznam Nepotvrzuje další podrobnosti o LG G5, což jsou hypotetické varianty LG G5. Je možné, že skutečný produkt vyjde s tímto názvem, ale nevíme, kdy a na kterých trzích, méně podrobností. Budeme tedy muset v budoucnu sledovat kroky společnosti LG.

Co si myslíte o této zprávě? Myslíte si, že LG X5 bude LG G5 „mini“ nebo verze s vyšší fyzickou odolností?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK