Nainstalujte si Counter Strike na Android pomocí této úžasné aplikace

kritický zásah cs

Pokud jste fanouškem střílecích her, pravděpodobně se vám líbí Counter Strike. Tato FPS je nepochybně jednou z nejlegendárnějších her v historii videoher. Pak vám to řekneme Jak nainstalovat Counter Strike na Android pomocí skvělé aplikace. A bylo řečeno hrát!

Critical Strike CS, a FPS pro více hráčů inspirovaný Counter Strike. Jistě, má vše, co potřebujete, abyste se mohli dobře bavit před obrazovkou mobilního telefonu. Čtěte dále a poznejte tuto úžasnou hru do hloubky.

Vše o Critical Strike CS, Counter Strike pro Android

Android Counter Strike

Critical Strike CS navazuje na model legendární online hry, která se do počítačů dostala v roce 1999. Zde si můžete vybrat jednu stranu teroristů nebo teroristů a ukázat své válečné schopnosti na různých mapách. Critical Strike CS nabízí řadu herních režimů a širokou škálu zbraní Takže můžete potlačit své nepřátele.

Kromě detailní grafiky je tento remake legendárního FPS a rychlé a agilní hraní her. V Critical Strike CS najdete následující funkce:

  • 6 různých map k hraní.
  • Více než 20 různých zbraní.
  • Optimalizovaný výkon pro mobilní telefony s nízkými zdroji.
  • Různé herní režimy: zápas smrti, demontáž bomb, LAN multiplayer a vlastní zápasy.
  • Chatujte s ostatními hráči.
  • 5v5 her.

Stručně řečeno, Critical Strike CS je hra, kterou byste si měli stáhnout, pokud chcete. Prožijte znovu pocit Counter Strike na obrazovce Android. Řekněte svým přátelům, aby si to stáhli a dali se dohromady hrát vzrušující teroristické války proti teroristům. Na druhou stranu vás zveme, abyste si prohlédli tento seznam, který obsahuje nejlepší střílečky pro Android roku 2019. Jsme si jisti, že se vám některé z nich budou líbit!

Pokud chcete hrát Counter Strike na svém Androidu, Povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů a kliknutím na odkaz níže spusťte stahování. Pak si jej můžete nainstalovat a užít si tento úžasný FPS. Pamatujte, že toto je jedna z her, kterou si vaši přátelé užívají nejvíce, proto spojte svůj tým a udělejte vše pro to, abyste dosáhli vítězství.

Stáhnout | Critical Strike CS