Najděte svůj pár pomocí Twin Cizince

Pokud trochu přemýšlíme hlavami, můžeme klidně dojít k závěru, že je nás na světě mnoho. Je dlouhé najít lidi, kteří vypadají jako myJe zřejmé, že k tomu musíme využít sílu internetu, protože v sousedství nebo prostřednictvím našeho města nebudeme potkávat čtyřicet lidí, jako jsme my.

Na oplátku se říká toto: I když je někdo přesně jako ty Věříš? Všechno to začalo několika přáteli, kteří před několika lety zahájili kampaň na sociálních sítích, aby poslali obrázky svých dvojčat mnoha uživatelům, aby zjistili, kde na světě.

Pomalu co Začalo to jako velká zvědavost, stalo se něco většího dokonce než si představovali. Takto se po chvíli zrodil webový portál twinstrangers.net (Ano, docela originální) Problém je v tom, že funguje skvěle, protože Systém rozpoznávání obličeje dává působivé výsledky.

Jak se projekt zrodil?

Je ironií, že příběh je jedním ze zakladatelů webu, Niamh geanyJde do Irska a potká mladou ženu, jejíž stopy jsou neuvěřitelně vypátrané. Irská mladá žena Karen braniganJsou mezi nimi 3 roky a pokud prohledáte jejich jména na YouTube, můžete narazit na velmi populární video v té době.

Nalezení identického dvojčete

JE algoritmus, který používají, je docela efektivní a zároveň je přístup pro jednoho velmi jednoduchý, nejprve musíme vstoupit na web, který jsme zmínili výše, a pak musíme začít vyplňovat nějaký formulář se všemi rysy našeho obličeje. Když je to hotovo “Registrovat„A z toho místa si všimneš všeho, co musíš udělat, nakonec půjdeme tam, kam říká.“Vytvořit uživatele“a připraven.

Web sotva začal bylo to úplně zdarmaProblém je v tom, že se zjevným úspěchem tolika uživatelů, kteří si chtějí tento nástroj vyzkoušet, není jeho údržba zrovna levná pro ty, kteří musí povolit jeho tvůrce. téměř 4 USB záznamy Chcete-li, aby vše běželo, víte, že nic na tomto světě není zdarma, kromě serverů pro údržbu takové webové stránky.

A co víc, video, které jsme zmínili výše, necháme zde, takže hádejte, že jeden z nich je jedním ze zakladatelů webu.