Naučte se top 5 triků a získejte více zkušeností s COD…

Začínáte hrát Call of Duty Mobile? Pak je tento příspěvek pro vás, protože zkušenost v této hře je zásadní pro levelování a odemykání nových zbraní. Dnes vám tedy řekneme, jaké jsou Top 5 triků, jak získat spoustu zkušeností v COD Mobile.

Nebojte se, nebudete muset platit za hru Battle Pass ani dělat nic složitého, jen Hrajte každý den a postupujte podle níže uvedených kroků to z vás udělá odborníka na hru.

Toto je 5 tipů, jak v COD Mobile získat spoustu zkušeností

I když si myslíte, že musíte strávit spoustu času získáváním zkušeností, řeknu vám, tentokrát tomu tak není. COD Mobile vám nabízí mnoho způsobů, jak získat zkušenostivěcí, kterých můžete dosáhnout hraním přibližně dvou hodin denně.

Hrajte v hodnoceném režimu

Hodnocené jsou hry, ve kterých bojujete o hodnocení, které vás definuje jako dobrého nebo špatného hráče, bronzové, stříbrné, zlaté a další. Nicméně, i když tyto hry začínají být trochu vážnější To je místo, kde vás hra odmění více zkušenostmi.

Proto vám doporučujeme hrát takové hry, protože Kromě zvýšení hodnosti získáte mnohem více zkušeností ve hře odemknout nové zbraně.

Eliminujte své nepřátele headshoty

Headshoty jsou možná nejzajímavější věcí při hraní tohoto typu hry. Proto COD Mobile odměňuje hráče, který tímto způsobem zabíjí své nepřátele. Eliminace soupeře headshotem nashromáždí více herních zkušeností.

Pamatujte si to zbraně to ovlivňují, proto vám doporučujeme zkontrolovat 5 nejlepších zbraní pro Call of Duty Mobile Battle Royale. Tímto způsobem zajistíte maximální zážitek ze hry.

Dělejte všechny výzvy

Buďte opatrní, co vám řekneme, Nákup Battle Passu není povinný, protože máte kartu zdarma a s tím získáte spoustu zkušeností. Jak? Jednoduché, dělat výzvy.

Máte denní a týdenní výzvyZkuste se tedy každý den spojit, abyste je mohli splnit a získat tak více zkušeností než ostatní. Hrajte se svými přáteli, protože bude pro vás snazší splnit mise. Proto doporučujeme, abyste si s nimi vytvořili vlastní klan COD Mobile.

Raději nezemřít, než spáchat hodně vražd

Jo, i když to zní šíleně hra odměňuje osobu, která během hry zemřela nejméně, s největšími zkušenostmi. A i když se vám to nelíbí, dává to dokonalý smysl. Ti, kteří ve hře umírají nejméně, jsou nejopatrnější, ti, kteří přemýšlejí o věcech.

Takže kdykoli budete hrát Nechoď ven jako blázen, abych všechny zabilhrajte chytře a snažte se během hry příliš neumřít.

K zabíjení použijte experty

Specialisté jsou dovednosti, které se během hry odemknou. Je toto speciální zbraň po vaší pravicise aktivuje, když dojde k významnému počtu obětí.

Na začátku je Stroj smrti a ČističkaPokuste se získat co nejvyšší počet zabití pomocí kterékoli z těchto speciálních zbraní, abyste získali více zkušeností během hraní. Nezapomeňte, že odemykáním dalších speciálních typů zbraní postupujete o úroveň výš.

Jak sám vidíš, jednoduché věci, které můžete dělat od chvíle, kdy začnete hrát. Pokuste se postupovat podle těchto tipů a ujišťujeme vás, že získáte co nejvíce zkušeností a tím se zvýšíte. Ale řekni nám to Máte nějaké další rady, které byste nám mohli dát? Dejte nám vědět v komentářích.