Facebook Chatheads vs Google Babel nebo Babble

chatovat domaChatheads / © Facebook

Existuje mnoho lidí, kteří to neukazují slovy, ale činy. Významná část technologie má tendenci být „vždy spojena se světem“. Tento rok vypadá jako rok, ve kterém se trend směrem k sociálním sítím jasně odráží v mobilní telefonii. Domovská stránka Facebooku a nová služba zasílání zpráv Chatheads To je jen důkaz toho, ale mohli bychom dát Google do stejné tašky, pokud se nakonec rozhodne představit záhadný nástroj. Babel nebo Babble.

sociální sítě Jsou stále důležitější, zvláště když mluvíme o mobilních zařízeních. Facebook je v oblasti chytrých telefonů nový důmJe to ohromující nástroj, který nám připomíná váš názor, ačkoli jednou z jeho hlavních inovací je služba zasílání zpráv. Google Babel nebo Babble.

Přímé zasílání zpráv prostřednictvím sociálních sítí s přáteli, rodinou atd. I když je to jeden z nejběžnějších způsobů komunikace, existuje mnoho způsobů interakce s našimi lidmi. Možná i proto Facebook i Google zvažovaly způsob, jak v posílání rychlých zpráv jít o krok dále. WhatsApp, což je nejpopulárnější aplikace v této oblasti, si nepochybně začal účtovat poplatky za své služby.

V současné době je oficiálně představen pouze chat Chatheads, ale kdo ví, Google může kdykoli zahájit vlastní službu a soutěžit přímo s Facebookem.

I když je to komplikované, zejména pověsti o tom, jaké nové zprávy Google budou, budeme trochu analyzovat, co je dělá podobnými a odlišnými. Chatheads již Babel nebo Babble.

Chatheads, překvapení Facebooku

Chatheads nám umožňuje používat okamžité zprávy se všemi našimi kontakty. Nezáleží na tom, ve kterém okně se aktuálně nacházíme nebo ve které aplikaci běžíme. Všechna oznámení k nám přijdou ve formě náhledu, a to jak obsahu, tak počtu nepřečtených zpráv.

Jmenuje se Chatheads, protože avatar mávat Fotografie (obvykle od začátku) Osoba má tvar kruhu, abychom ji mohli snadno identifikovat. Zprávy se zobrazí přímo nám a my budeme vědět, kdo nás napsal, než je otevřeme.

Kliknutím na každý kruh nebo bublinu (každou zprávu) budeme moci odpovědět, aniž bychom museli ukončit aplikaci, ve které se nacházíme. Chat můžete také zavřít jedním gestem, zcela smazat nebo přesunout na místo, které nám na obrazovce nejlépe vyhovuje. Stačí přetáhnout každý kruh prstem, ale pokud to uděláme na konec obrazovky, zmizí. Jsou také povoleny simultánní konverzace.

Nejlepší na Chatheads je, Facebook Messenger a SMS každý. Usnadňujeme si práci, protože nemusíme měnit okna. Facebook neintegruje další chaty konkurence, takže jeho řešení lze považovat za poněkud omezené. Ve skutečnosti je hlavní výhodou užít si toto sloučení v jakémkoli okně systému.

Symbol Babel nebo Babble / © Google

Tajemná služba Google

Jedná se o jedno z nejočekávanějších vozidel roku 2013 a také o jedno, které evokuje více mystiky. Stále není známo, jaké bude jeho skutečné jméno v této fázi hry. Mluvený Google Babel nebo Babblea o čem se věří, že přijde s Androidem 5.0.

Babel nebo Babble bude služba sjednoceného zasílání zpráv Google, bude se účastnit Hangouty, Google Talk a chatovat Google+.

Nedávné pověsti naznačují, že tato služba bude integrována do dlouho očekávané nové verze operačního systému ze stejné domácnosti. Klíčový limetkový koláč. Přestože je tato verze dodávána, některá média naznačují, že ji lze použít na zařízeních vlastněných aplikací Babel nebo Babble. Android 2.3 Gingerbread vpřed.

JE Google I / O 2013Datum zvolené pro prezentaci přímého soutěžícího Chatheads se bude konat v San Francisku.

Říká se, že některé z funkcí, které tato služba bude obsahovat, budou velmi podobné nově ohlášeným funkcím Facebooku. Získejte přístup ke konverzacím, vylepšeným upozorněním a pokročilým diskusním skupinám odkudkoli.

Myšlenka kombinovat služby zasílání zpráv do stejného chatu může být velkým pokrokem, zejména pokud jde o úsporu času, ale ne každý je nadšený. Který z nich bude úspěšnější, pokud bude prezentován chat Google a porovnáme jej s Facebookem?

Zdroje: Hdblog, The Guardian, Globedia.