Nejlepší alternativy k Android Auto pro vaše auto

Android je nejpoužívanějším operačním systémem pro mobilní zařízení na světě a je k dispozici na více než 8 z 10 telefonů po celém světě.a zaměstnanci společnosti Google, kteří vlastní mnoho dalších produktů nebo projektů souvisejících s tímto prostředím. Jedním z nejatraktivnějších projektů, které jsme viděli, je Android Android, operační platforma pro počítače, která se nachází ve většině hlavních automobilů na trhu.

V této souvislosti je třeba poznamenat, že když mluvíme o Android Auto, neděláme nic víc ani méně než novou verzi populárního operačního systému Android určeného pro řidiče automobilů.. Mezi jeho funkcemi musíme zmínit některé z nich, například mít velké množství znalostí o našem nástroji a jeho použití, ale nemůžeme konkrétně stahovat Android Auto do mobilních zařízení se systémem Android.

Je to proto, že Android Auto je z výroby nainstalován na nejnovější generaci vozidel, která to umožňují, ale nejedná se o operační systém, který bychom mohli instalovat v jakémkoli jiném případě, což je detail, který ve všech těchto případech samozřejmě není triviální. Pravdou je, že si Android Auto nebudete moci nainstalovat, proto doporučujeme sázet přímo na hovor. Některé alternativy, které si můžete nainstalovat na svůj Android, jsou aplikace AutoMate Car Dashboard, která je v tomto případě jedna z nejlepších..

AutoMate Dashboard pro Android

Tehdy jsme řekli, že AutoMate Car Dashboard je nejlepší alternativou k Android Auto, kterou si nyní můžeme nainstalovat na naše telefony, a je pravda, že nezáleží na tom, jaký model máte, ani na jakou verzi OS Android, protože funguje téměř se všemi. Kromě pravdy Android Mate lze stáhnout přímo z obchodu Google Play z tohoto odkazutakže si jej můžete nainstalovat na svůj Android, aniž byste museli dělat příliš mnoho kol nebo něco podobného.

Android Mate, jak název napovídá, je společníkem na cesty pro všechny naše prohlídky, pokud vám poskytne řadu funkcí, které je třeba zvážit, například používání GPS navigátoru. navíc Volejte bez použití rukou, přečtěte si zaslaná oznámení na vašem mobilním telefonu nebo zkontrolujte a poslouchejte svou oblíbenou hudbu nejjednodušším možným způsobem. Rozložení tlačítek také není špatné a velmi snadno se používá.

Navíc ne tak malý detail této aplikace souvisí se skutečností, že ji nemusíme po celou dobu otevírat na mobilním telefonu, protože ji můžeme nechat běžet na pozadí a pak použít telefon pro další potřebu. se právě objevuje. Perfektní platforma zejména pro dlouhé cestyNepochybujete tedy o tom, že z něj budete mít obrovský zisk, když se vydáte do dalšího cíle.

Už jste si pomocí této aplikace stáhli do svého vozu AutoMate Dashboard?