Nejlepší aplikace pro blokování hovorů v systému Android 2020

Nepochybně při více příležitostech, s propagacemi od cizích lidí, soukromých čísel, dokonce i telefonních společností, kde jste přihlášeni k odběru konkurence atd. Při příchozích hovorech došlo k vážnému problému.

Z jakéhokoli důvodu jste nikdy nechtěli zablokovat některá čísla Stalo se to velmi frustrující, a tak vám nyní ukážeme, jaké jsou nejlepší aplikace pro blokování hovorů a dokonce vás naučí metodu bez nutnosti aplikací, v závislosti na vaší verzi systému Android.

Blokovat hovory v systému Android

Nejjednodušší způsob blokování hovorů v systému Android bude záviset na verzi, kterou máte. Nejprve klikneme na ikonu vyhledávání. Tam přejdeme k možnostem, které se zobrazí v pravém horním rohu, a klikneme na Nastavení. Nyní máme v sekci Nastavení hovorů možnost „Blokovat volání“, stiskněte tam. Dále klikneme na blokovaný seznam a poté Přidejte číslo, které chceme zablokovat, velmi jednoduché a bez aplikace.

Pokud ale tyto možnosti nemáte, pokračujte ve čtení, protože vám doporučujeme několik zajímavých aplikací pro blokování hovorů od cizích lidí.

Nejbezpečnější blokování hovorů

Je to bezpochyby velmi dobré, protože plní svoji funkci dokonale. Je to velmi jednoduchá aplikace, protože stačí vytočit číslo, které chcete zablokovat, a to je vše. Taky, v této aplikaci je záznam blokovaných hovorů takže můžete získat aktuální informace o čase, hodině a počtu dní, které jste zavolali později. Má bezplatnou verzi s reklamami a placenou verzi bez reklam, i když to není příliš otravné. Aplikaci si můžete stáhnout zde.

Summon Blacklist – Call Blocker

Je to docela silné a zároveň si ani nebudete pamatovat, že tam je, také slouží blokovat hovory a také textové zprávy. V zásadě můžete vytvářet černé nebo bílé seznamy blokovaných a přijatých hovorů. Pokud se rozhodnete vytvořit bílou listinu, budou vám moci volat pouze lidé na tomto seznamu a všichni ostatní budou blokováni. V případě, že máte černou listinu, nemohou vás volat jen oni a ostatní mohou. Stáhněte si jej z tohoto odkazu.

ID volajícího, blokování hovorů a textové zprávy

Zcela zdarmaNěco podobného tomu předchozímu nám umožňuje vytvářet bílé nebo černé listiny, které mohou nebo nemusí být užitečné v závislosti na vašich potřebách. Ani si nevšimneme, že je aplikace nainstalována, protože běží na pozadí, aniž by o ní něco věděla. Naproti tomu jedna věc, která vyniká, je pravděpodobnost. Blokovat soukromá číslaJinými slovy, všechny je zablokujeme, i když někteří jejich čísla skryjí. Stahujte z Obchodu Play pomocí tohoto odkazu.