Nejlepší balíčky s Night Witch v Clash Royale

Paluby s Night Witch v Clash Royale

Od té doby Supercell Oznámil svůj příští příjezd a my jsme doufali, že bude zahrnut i poslední dopis. Clash Royale: Noční čarodějnice. A samozřejmě to přišlo s obtížemi rozhodnout se koupit ho kdokoli jiný. Pokud jste jedním z těch šťastných, kteří překonali tuto obtíž a dostali nový dopis, Nejlepší paluby v Clash Royale s Night Witch Použijte co nejdříve a pokuste se zvednout koruny.


Kdy dostanu v Clash Royale super magii nebo legendární hruď?


Není to poprvé, co jsme vám dali nápady na vylepšení vašich balíčků, udělali jsme to se spuštěním karty Heal před necelým měsícem nebo s nejlepšími rychlými balíčky dříve. Takže dnes, po vašem šokujícím úvodu Noční čarodějnicepřinášíme vám to, o čem si myslíme, že jsou tři nejlepší možnosti jeho použití.

Naše tři balíčky s Night Witch v Clash Royale

Paluby s Night Witch v Clash Royale

Tentokrát začneme s poněkud nákladným a možná riskantním balíčkem. Je však také velmi obtížné zastavit, pokud hrajete dobře. Myšlenka se může zdát jednoduchá, i když je ve skutečnosti trochu komplikovanější. Balíček je následující: Noční čarodějnice, Drak, Mega Minion, Kostry, Blesk, Hurikán, Sběratel lektvarů a Golem. Někteří z vás již uhodli, kam záběry směřují, a ano, je to tak. Základní myšlenkou balíčku je umístit Golema zezadu a poté ho zezadu zakrýt. Noční čarodějnice a Baby Dragon. Stejně jako se snaží trénovat sekačky. Když je tento balíček opravdu silný, vždy se ujistěte, že dorazíte správně na poslední chvíli.

Zadruhé je to nákladná, ale velmi silná podpora. Budeme mít Obří, Volejbal, Kostlivci, Čaroděj, Zuřivost, Stráže, Mušketýrské trio a Noční čarodějnice. Pro tank použijeme obra střeženého mágem. ČarodějniceChce dosáhnout na poslední chvíli, aby využilo naší trilogie mušketýrů. Jak víte, pokud se nám podaří chránit našeho obra kterýmkoli z těchto dopisů, byla by to show s Furym.

Nakonec jdeme s mnohem levnějším balíčkem. Také podle Noční čarodějnice s obremTentokrát se pokusíme točit velmi rychle. Laza, Gang of Goblins, Princess, Knight, Minions a Poisonous Goblins. Jako obrovský tank je v takových situacích rotace povinná, neustále frustrující, aby se zabránilo jejich útokům nebo je bránilo díky našemu skřetovi a rytíři.

Tím pokryjeme první tři Paluby s Night Witch v Clash Royale, Prozatím. Pokud se vám podařilo překonat jejich výzvy a mít svou sílu, můžete je použít nebo získat nápady pro své další výzvy. Pokud máte takový, o kterém si myslíte, že je velmi dobrý, můžete jej zanechat v komentářích.


Tipy, jak neztratit připojení Wi-Fi v Clash Royale