Honor 8S pokrývá nejzákladnější rozsah a to je jeho cena

Dnes Huawei, přes Čest nám přinesl nejvíce podporující mobilní zařízení. Čest 7A. O novém Honor 8STerminál, který z ekonomického hlediska nezanedbává design, je pro značku posvátnou věcí. Samozřejmě neočekáváme působivé dary, protože je to nad jeho účel. Mobilní telefon byl uveden v ruských katalozích, ale slibuje, že se brzy rozšíří do Evropy. Podívejme se, co nám tento nový terminál nabízí …

Vlastnosti Honor 8S

Uvidíme co Vlastnosti Honor 8S:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Honor 8S Je kompaktní, vezmeme-li aktuální trendy s úhlopříčkami nejméně 6 palců. Má mobilní telefon 5,71 palce a rozlišení HD + 1520 × 720 pixelů. Terminál integruje známý horní, malý a vodoznak, který vždy využívá užitečnou plochu displeje. Pokud jde o design, lze jej nazvat minimalistickým a dobře udržovaným; V zadní části kombinuje dvě textury, které dodávají vzhledu. Profil mobilního telefonu je 8,45 mm a stále tenký, což poskytuje eleganci a modernost.

Honor 8S má 5,7 palcový displej HD +Honor 8S má 5,7 palcový displej HD +

Paměť, procesor a operační systém

Se čtyřjádrovým procesorem Mediatek, MT6765Tato čipová sada, která pracuje se 4 jádry na 2,0 GHz, je doprovázena grafickou kartou PowerVR GE8320. čest čest 8S To 2 GB RAM a 32 GB ROM. A slot microSD nám poskytuje až 512 GB externího úložiště. Aktualizován je také operační systém Android 9.0 Pie pod přizpůsobením EMUI 9a to je všechno plus.

Buben

Baterie Honor 8S tady je Kapacita 3020 mAhVíc než dost pro tento mobilní telefon, který nevyžaduje mnoho výhod.

Fotoaparáty

Systém Fotoaparáty Honor 8S dost pro plynulý zážitek z fotografování bez dalšího předstírání. Máme jednu 13 MP hlavní fotoaparát s jedním snímačem a LED blesk se základními funkcemi, pokud přední fotoaparát 5 MP snímač pro selfie.

Spojení

Úroveň připojení 4GLTE, Bluetooth verze 5.0, ano, jsme rádi, že vidíme jednoduché pásmo wifi. Máme 3,5 mm audio jack, tradiční microUSB port a slot pro Dual SIM. Honor nezapomněl na zámek obličeje zodpovědný za přední kameru.

Cena Honor 8S

JE Cena Honor 8S Zdá se, že na ruských webových stránkách se mění asi 120 eur.

Honor 8S má 13 MP fotoaparát a 3020 mAh bateriiHonor 8S má 13 MP fotoaparát a 3020 mAh baterii

Výsledky a názory na Honor 8S

Nový Honor 8S Jedná se o mobilní zařízení nejzákladnější řady, které splňuje „požadavky méně náročných uživatelů“, pokud jde o prémiový hardware, a místo toho se zaměřuje na každodenní potřeby, kde má mobilní telefon jako Honor 8S veškerou kapacitu. připojit se.

Oficiální stránka Čest ve Španělsku