Nejlepší bezplatný antivirus pro Android 2020

Před nějakou dobou nápad Nainstalujte si na Android nějaký antivirus Bylo to jako skutečné šílenství. Stejně jako u jiných operačních systémů, které začíná používat velké množství lidí, se z nich ale vždy stanou zlomyslní jedinci, kteří se snaží hledat nějakou výhodu jiným způsobem. malware. Koneckonců, je to lidské.

Když dnes mluvíme o Androidu a dokonce i jednou ve stejném obchodě Play, stalo se velmi důležité používat antivirus infikuje stažený a nainstalovaný malwareTo je, když si musíme uvědomit naši bezpečnost a nainstalovat antivirus.

Nejlepší bezplatný antivirus pro Android

AVG Antivirus ZDARMABylo by pro nás velmi komplikované zahájit seznam bez jednoho z nejznámějších a nejstarších antivirů. Nyní pro Android a jasně zdarma. AVG nám nabízí skutečně bezproblémovou úroveň ochrany s analýzou v reálném čase pro aplikace, jako jsou hry nebo cokoli, co máme na svém mobilním telefonu. Má řadu funkcí, díky nimž je AVG Antivirus Free nejlepší volbou pro ochranu našeho mobilního telefonu. Hledejte v Herní obchod nebo stáhnout zde.

Kaspersky Antivirus a zabezpečení: Je zřejmé, že by to mělo být na seznamu ano nebo ano. Jeden z nejvýkonnějších a nejuznávanějších antivirů pro Windows je k dispozici také pro Android. Na rozdíl od verze pro stolní počítače má poměrně úplnou bezplatnou verzi, ale když dostaneme placenou verzi, je jasné, že obsahuje mnoho dalších zajímavých věcí, díky nimž bude náš počítač ještě více chráněn. Stáhněte si jej z Obchodu Play pomocí tohoto odkazu, který jsme vám nechali zde.

Bitdefender Antivirus zdarma: Další z nejznámějších a ideální pro ty, kteří mají zařízení nízkého nebo středního dosahu, ale chtějí být chráněni. Protože v zásadě nespotřebovává žádné systémové prostředky a dokonale plní své poslání ochrany. Chytrý telefon zdarma hrozby. Stáhněte si jej kliknutím na tento odkaz.

ESET Mobile Security & Antivirus: Velmi lehký, pro mě agilní a především mají počítače velmi dobrou úroveň ochrany. Je to stejně silný antivirus pro Android, ale také nespotřebovává mnoho systémových prostředků. Má bezplatnou verzi a placenou verzi. Má ochranu proti virům, má schopnost analyzovat soubory a mimo jiné chrání před krádeží. Dokonce i poloha GPS. Stáhněte si jej zde.

Norton Antivirus a zabezpečení: A na konci tohoto seznamu, jdeme s někým, kdo má dost dlouhou životnost a je známý ve světě informační bezpečnosti. Norton nám nabízí dobrou ochranu pro náš systém Android, základní část ve volné části a úplnější v placené části. Stáhněte si jej zde.